Skocz do zawartości

Jak łowić skuteczniej niż inni


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Jeszcze nie milkną echa transferu Piątka do Milanu  wróć, afery dla Ryb, gdzie jak się okazało wszyscy byliśmy czujni i ....

Ja za pomocą Gala Anonima natrafiłem na taki oto film:

 Co prawda będę go teraz oglądał, delektując się Rumem od Ziomka z Dominikany, ale już teraz wiem, że żywe robaczki są lepsze :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamięta ktoś moze jak pisałem na sławetnym portalu, o skuteczności bran w zależności od długości przyponu ?

Pisał ze jeśli żyłka jest napięta to każde najmniejsze branie widać, nawet została angielska nazwa użyta 

Ja niestety jestem za krótki zeby klarować ?

Szkoda tylko ze nie pisał ze na szczytowe zobaczymy jak robak bąka puści ?

Zostalem „wyśmiany” przez ( broń mnie bo.. przed wymiana jego Nicku) ?? Ale ze ja kłótliwy nie jestem ☺️ To odpuściłem i pozostawiłem gościa w błędnym myśleniu ???

Edytowane przez MrProper
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, MrProper napisał:

A pamięta ktoś moze jak pisałem na sławetnym portalu, o skuteczności bran w zależności od długości przyponu ?

 

A skąd mam pamiętać, jak Cię tam nie pamiętam :P
 

 

10 minut temu, MrProper napisał:

 

Pisał ze jeśli żyłka jest napięta to każde najmniejsze branie widać, nawet została angielska nazwa użyta 

 

Ok, ale rzeka z dobrym uciągiem nie ma zastosowania, tam jednak, chyba widać każde branie, bo całość ciągnie za sobą nurt? :champagne-2010:

 

11 minut temu, MrProper napisał:

( broń mnie bo.. przed wymiana mega Nicku) ?? Ale ze ja kłótliwy nie jestem ☺️ To odpuściłem i pozostawiłem gościa w błędnym myśleniu ???

FRODO BAGGINS ? :221_see_no_evil:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Ok, ale rzeka z dobrym uciągiem nie ma zastosowania, tam jednak, chyba widać każde branie, bo całość ciągnie za sobą nurt? :champagne-2010:

Niekoniecznie. Jest coś takiego, jak branie widoczne na napiętej szczytówce jako odbicie i zluzowanie zestawu. To branie pod prąd, widoczne gdy już ryba poruszy koszyk, płynąc w kierunku napiętej szczytówki z hakiem w pysku. W tedy albo już wisi, albo jest po ptakach. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ArekH napisał:

Niekoniecznie. Jest coś takiego, jak branie widoczne na napiętej szczytówce jako odbicie i zluzowanie zestawu. To branie pod prąd, widoczne gdy już ryba poruszy koszyk, płynąc w kierunku napiętej szczytówki z hakiem w pysku. W tedy albo już wisi, albo jest po ptakach. 

Ok Arek, ale do punktu mocowania ( długość przyponu  )  ma możliwość „robienie cię w balona” płynąc pod prąd

to miałeś na myśli ze jest już po ptokach ?

Plynac z prądem wiadomo branie widać najmniejsze.

 

Oczywiscie podaje przykład nie poparty doświadczeniem ( wiadomo rzeka) a przemyśleniami 

Inaczej sprawa się ma na wodach stojących co widać na filmie, a oczym pisałem 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ArekH napisał:

Myślałem że to oczywiste, dla tego nie dopisałem że do tego momentu, robi co chce. Mój błąd. 

No widzisz ?

Ale napisałeś do momentu poruszenia koszyka i dla mnie styka ???

A nie dla wszystkich ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MrProper napisał:

Ok Arek, ale do punktu mocowania ( długość przyponu  )  ma możliwość „robienie cię w balona” płynąc pod prąd

Tak, dla tego pisałem że do momentu poruszenia koszyka

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...