Skocz do zawartości

Fotel King Feeder - BROWNING


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 minuty temu, grych napisał:

Patrząc na zdjęcia myślę, że były takie same.  @Grendziu to moja subiektywna opinia, więc nie patrz na to, nich Ci służy i obyś był zadowolony :D:P 

A masz gdzieś link do pierwszej wersji:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był ten:

https://sumrybnik.pl/krzesla-lozka-spiwory/72-browning-fotel-feeder-1.html

 

Na pierwszy rzut oka siedziska wyglądają podobnie, choć może się mylę.

Jeszcze raz mówię - to tylko i wyłącznie moja subiektywna ocena i nie chcę Cię zniechęcać (bo każdy ma swoje gusta i guściki, w które czasami trudno trafić)  :D

 

Edytowane przez grych
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mnie się siedzi wygodnie, natomiast powtórzę, przeraża mnie rozkładanie. Na szybkie łowienie na bank nie będę go rozkładał, na nocki jak najbardziej lub na zawody towarzyskie. Obawiam się, że rozłożę w kontenerze i będzie czekać na przenoszenie :P
Rozkładanie rozkładaniem, ale po maratonie składanie, to może być dramat :) Ale ok, wypowiem się za 10tym razem.
@MrProper co do stabilizacji, jest dobra, niestety nie mam porównania, bo nigdy nie łowiłem inaczej. Muszę posiedzieć, pomyśleć, coś już tam sobie układam w głowie. Na pewno miska do zanęt musi być w innym miejscu, bo nie sięgnę aby nabić koszyczka. A chodzi o szybkość i funkcjonalność przecież oraz jakąś tam wygodę podczas łowienia. Miejsce na parasol widzę, a na podbierak nadal nie :P Przecież będę łowił  takie ryby :39icon: a nie glajdy :pecheur0:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu miejsce na podbierak znaleźć to prawdziwa sztuka :icon_arrow1: jak nie półka to miska, siatka - wiecznie coś przeszkadza.

Podbierak najlepiej na podpórkach w bok ( wzdłuż brzegu ) w takim miejscu co Ci będzie wygodnie ręką sięgnąć bez wstawania :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, MrProper napisał:

@Grendziu miejsce na podbierak znaleźć to prawdziwa sztuka :icon_arrow1: jak nie półka to miska, siatka - wiecznie coś przeszkadza.

Podbierak najlepiej na podpórkach w bok ( wzdłuż brzegu ) w takim miejscu co Ci będzie wygodnie ręką sięgnąć bez wstawania :champagne-2010:

Z jednej strony jest półka, z drugiej uchwyt na 3 wędki i strona rzutowa, będzie ciężko :P  Ja muszę patrzeć jak podbieram ręką ryby z przyzwyczajenia ze względu na rękę i tu mi nie pasi miejsce na podbierak niestety, może jak zobaczę u i innych, to coś wymyślę :) 
No i co najgorszę wg mnie, (paczta edukuję się) zastanawiam się nad łowieniem na jedną wędkę jednocześnie, a gdzie na trzy jak lubiłem :221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Z jednej strony jest półka, z drugiej uchwyt na 3 wędki i strona rzutowa, będzie ciężko :P  Ja muszę patrzeć jak podbieram ręką ryby z przyzwyczajenia ze względu na rękę i tu mi nie pasi miejsce na podbierak niestety, może jak zobaczę u i innych, to coś wymyślę :) 
No i co najgorszę wg mnie, (paczta edukuję się) zastanawiam się nad łowieniem na jedną wędkę jednocześnie, a gdzie na trzy jak lubiłem :221_see_no_evil:

Wzdłuż, do tyłu, Podpórki na tyle długie co by podbierak nad półkę wystawał, obojętnie jak ci wygodnie, tak aby tylko za uchwyt złapać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...