Skocz do zawartości

Zakupy w e-fishing.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Właśnie zaszalałem z zakupem koszyczków w e-fishing.pl większość dotyczy produktów Matrix jak i koszyczków GURU. 
Wczoraj klikałem całą noc. Dziś poszło zamówienie, sklep całkiem sprawnie funkcjonujący.

Oprócz koszyczków kupiłem dwie dodatkowe rzeczy:
Do robali :P 

i do wędek uchwyt jednak:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sorry za jakość zdjęć ale jutro przyjdzie do mnie nowy obiektyw i będę testować. 

Przyszło okolo 70 koszyków (w nocy powinien być zakaz robienia zakupów) wihajster do wędek oraz pojemniki. Jeszcze chwila i mogę szykować się na... 

Całośc solidnie spakowana plus dwa gratisy i katalogi. Polecam sklep mimo że na komórkę nie szlo się dodzwonić, ale był to dzień pp targach więc...:champagne-2010:

20190207_154426.jpg

20190207_161849.jpg

20190207_160342.jpg

20190207_160255.jpg

20190207_160505.jpg

20190207_160441.jpg

20190207_161152.jpg

20190207_161123.jpg

20190207_161614.jpg

20190207_161310.jpg

20190207_161838.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś chociaż jeden koszyczek sobie na rzekę kupić. Łowienie klasykiem tylko na wodach stałych to trochę tak jak oglądanie się tylko za swoją kobietą ,a zamykanie oczu na widok innych :D:D:P Najwięcej przyjemności daje własnie łowienie na feedera na rzece :mauvaisepeche:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
54 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Mogłeś chociaż jeden koszyczek sobie na rzekę kupić. Łowienie klasykiem tylko na wodach stałych to trochę tak jak oglądanie się tylko za swoją kobietą ,a zamykanie oczu na widok innych :D:D:P Najwięcej przyjemności daje własnie łowienie na feedera na rzece :mauvaisepeche:

Łowie klasykiem do 14 metrów głębokości na jeziorze. Przyjemne, metoda się nie da. Rzeczny nie jestem niestety. Może czas to zmienić. Musze iśc na korepetycje do @Tench_fan bo On łowi na mojej Warcie. A tam nie wiem czy 50gram koszyk starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych miejscach starczy,a nawet trochę za dużo będzie :D A methodą na 14 metrach się da,tylko zamiast przereklamowanych podajników trzeba użyć sprężyny zanętowej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, Sołtys stan napisał:

W niektórych miejscach starczy,a nawet trochę za dużo będzie :D A methodą na 14 metrach się da,tylko zamiast przereklamowanych podajników trzeba użyć sprężyny zanętowej :D 

Piszę o głębokości nie odległości.  No ale skąd river wedkarz moze wiedzieć o takich głębokich dołkach jakby rzekę tym przerzucił:221_see_no_evil::221_see_no_evil::221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Piszę o głębokości nie odległości.  No ale skąd river wedkarz moze wiedzieć o takich głębokich dołkach jakby rzekę tym przerzucił:221_see_no_evil::221_see_no_evil::221_see_no_evil:

Ja też o głębokości. Dajęsz spreżynę z obciązeniem,żeby jak najszybciej opadała i oblebiasz ją kleistą zanętą,nie żadnymi tam peletami i mixami,tylko miksturą na bazie płatków owsianych np i łowisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...