Skocz do zawartości

Zakupy w e-fishing.pl


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
2 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Nic nie bluźnię,ja tak łowiłem za dzieciaka zanim angole methodę wymyślili :D 

Sprężyna i pinpong, teleskop to było coś:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sołtys stan napisał:

zanim angole methodę wymyślili

Do dziś mam sprężyny i nimi wędkuję. Nie trzeba mi tego tłumaczyć. Wisienki na torcie, są mi zbędne. Bardzo lubię sprężynę na rzece w spokojnych zmiennych rynnach. Tam same się kulają i szukają stosownego dołka. 

 

8 minut temu, Grendziu napisał:

No ale skąd river wedkarz moze wiedzieć o takich głębokich dołkach jakby rzekę tym przerzucił

Jak w koncu znajdziesz troszku czasu dla Mnie, pokażę Ci takie dołki ( to nie rzadkość.)na Odrze i Warcie. Ciekawym, jak się na nich odnajdziesz. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grendziu napisał:

Łowie klasykiem do 14 metrów głębokości na jeziorze. Przyjemne, metoda się nie da. Rzeczny nie jestem niestety. Może czas to zmienić. Musze iśc na korepetycje do @Tench_fan bo On łowi na mojej Warcie. A tam nie wiem czy 50gram koszyk starczy.

Korepetycji nie udzielam, bo sam muszę się uczyć.:D

Powędkować możemy, a jakże.

Po drugie, nie łowię na "twojej" Warcie, bo każda rzeka zwłaszcza dłuższa, większa ma różny charakter w zależności od odcinka - bliżej, dalej od źródła.

Ba, nawet na "moim" odcinku są różne miejsca i trzeba stosować choćby innej gramatury koszyki.

Każda główka, zatoczka, czy nawet odcinek "prostki" może wyglądać inaczej.

Dodatkowo nawet łowiąc na jednej konkretnej miejscówce, będzie to różnie wyglądało w zależności od pory roku/ stanu wody.

Jeśli nałożysz na to "rybie fanaberie" to okaże się, że trudno o wypracowanie stałego schematu.

Rzeki trzeba się uczyć całe życie i wciąż od nowa.

Ja mam bardzo marne rezultaty, choć akurat ubiegłorocznej jesieni byłem zadowolony.

Było to jednak "dobrze", tylko w odniesieniu do moich nadzwyczaj słabych na ogół wyników.B|

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...