Skocz do zawartości

Zestaw do ciężkiego castingu


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Hotpoint napisał:

Znaczy tyle, że gdy Ci się ciężko macha to wtedy jest ciężki ???

:grin-min:

Twoje odpowiedzi są przewidywalne ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Hotpoint napisał:

Znaczy tyle, że gdy Ci się ciężko macha to wtedy jest ciężki ???

 

25 minut temu, Grendziu napisał:

Twoje odpowiedzi są przewidywalne ???

Chopie to jest najlepsza odpowiedź jaką moglem Ci dać skoro pytałeś. :grin-min:

Dlaczego?.... dlatego, że jak pewnie wiesz lub nie, wszystko jest wzlędne i dla jednego ciężki cast może się zaczynać od 40 g, dla innego od 120, a jeszcze innego od 200 g.

Nie da się sprecyzować i zawrze w stałych ramach jaki ma mieć zakres, bo dla każdego może znaczyć co innego, wg jego preferencji. ?

Na przykład popatrz na mnie: obecnie jestem w lepszej formie niż Schwarzenegger, gdy zdobywał MR Olimpia w 1970 r. :grin-min: i dla mnie machanie 300 g jerkami to pikuś :grin-min:

... no , a Ty... na diecie CUD, którą nam wczoraj zaprezentowałeś :grin-min:, łapiący zadyszkę po 50 m na orbitreku, możesz nie dać rady machać 70 g :grin-min:

 

więc jak widzisz znów miałem rację :grin-min:

 

Proszę bardzo.

Czy jeszcze coś wyjaśnić młody adepcie castingu? ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

 

Dlaczego?.... dlatego, że jak pewnie wiesz lub nie, wszystko jest wzlędne i dla jednego ciężki cast może się zaczynać od 40 g, dla innego od 120, a jeszcze innego od 200 g.

Nie da się sprecyzować i zawrze w stałych ramach jaki ma mieć zakres, bo dla każdego może znaczyć co innego, wg jego preferencji. ?

 

Umownie stosuje się zasadę 100, wszystko powyżej to już ciężki zakres choć niektórzy dają +- 20 gr.

 

1 godzinę temu, Hotpoint napisał:

Na przykład popatrz na mnie: obecnie jestem w lepszej formie niż Schwarzenegger, gdy zdobywał MR Olimpia w 1970 r. :grin-min: i dla mnie machanie 300 g jerkami to pikuś :grin-min:

Dam Ci do przebiegnięcia kilometr bez obciążenia czy innych takich dopingów, na drugi dzień się nie ruszysz, poczujesz, że mięśnie do biegania to nie wszystkie mięśnie nóg.

Nie, nie żartuję mam taki trening dla Ciebie MR Olimp :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Linek727 napisał:

Ja tam wyczynowo biegam na setkę. Albo dwieście. I robię powtórki! I wiecie, co? Nigdy nie bolały mnie łydki. ?

Chciałeś napisac"po" setkę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Linek727 napisał:

Ja tam wyczynowo biegam na setkę. Albo dwieście. I robię powtórki! I wiecie, co? Nigdy nie bolały mnie łydki. ?

Jak Płaza zamykają za 5 minut to tak jest, przezorni kupują dwie!

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...