Skocz do zawartości

Optymalny pellet do metody


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Scretting plus Coppens Premium Coarse  = Ringers 🫣🫣🫣
Nie przesadzajmy. To dwa , a właściwie cztery różne pellety.
To , że robi je jedna lub dwie firmy nie oznacza że robią to samo. Diabeł tkwi w szczegółach.
Nie mniej wszystkie są ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, elvis napisał(a):

Nie przesadzajmy. To dwa , a właściwie cztery różne pellety.
To , że robi je jedna lub dwie firmy nie oznacza że robią to samo. Diabeł tkwi w szczegółach.
Nie mniej wszystkie są ok.

Ja nie napisałem kto co komu robi, bo mnie to nie interesuje, tylko z czego jest zrobiony micros wg mnie. I na pewno nie jest mieszany 50/50 😛😛😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
11 minut temu, ArekH napisał(a):

3mm Aller Aqua

Zawsze zastanawiałem się nad fenomenem AA, bo niesamowicie śmierdzi i zabija inne pellety w mieszankach.

Ale prawda jest taka, że pellety  AA, zostały wyprodukowane przez specjalistów do karmienia ryb, a nie wyprodukowane pod wędkarzy 🥃🥃🥃

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja podsumuję od siebie temat. optymalny pellet to taki, dzięki któremu możesz mieć więcej brań od mniej optymalnego. ameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
37 minut temu, christhof70 napisał(a):

a ja podsumuję od siebie temat. optymalny pellet to taki, dzięki któremu możesz mieć więcej brań od mniej optymalnego. ameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen

Optymalny wg człowieka to taki jak mu pasuje i łowi ryby, a jaki jest optymalny dla Ryb w danym momencie tęgo nie wie nikt 🥃🥃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odmienne zdanie od kolegów. Najlepszy pellet to ten gotowy do użycia od Meusa, tak mi doradził jeden z klientów sklepu wędkarskiego gdy mu zwróciłem uwagę, że płaci za wodę i może słabo pracować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
49 minut temu, Splot napisał(a):

Mam odmienne zdanie od kolegów. Najlepszy pellet to ten gotowy do użycia od Meusa, tak mi doradził jeden z klientów sklepu wędkarskiego gdy mu zwróciłem uwagę, że płaci za wodę i może słabo pracować.

Spróbuj Pan Jaxon " dobrze klei i nie spada z koszyczka, wiele ryb się łapi na jednym nabiciu. Cały czas ma ten  sam słodki zapach, nawet po pół roku, jak otworzy się paczkę".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...