Skocz do zawartości

Rzeka Warta


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro Warta z feederem atak pomiędzy Biedruskiem, a Obornikami, jakieś podpowiedzi?
Rzucaj tam gdzie są ryby, idź tam gdzie nie można dojechać samochodem i syp robakiem i kukurydzą. Nie dziękuj. Ja jutro Odra. Będzie rywalizacja on-line

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Splot napisał:

, idź tam gdzie nie można dojechać samochodem

Nie ma takiej opcji, biorę kosz, wybrałem natomiast miejsce, gdzie na bank nie będzie ludzi w czwartek. Dzicz. Kuku i robaki wiadomo, myślałem nad grochem, ale nie mam za bardzo czasu go ugotować, coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, biorę kosz, wybrałem natomiast miejsce, gdzie na bank nie będzie ludzi w czwartek. Dzicz. Kuku i robaki wiadomo, myślałem nad grochem, ale nie mam za bardzo czasu go ugotować, coś jeszcze?
Tak, dużo cierpliwości oraz kastery jak masz.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Splot napisał:

Tak, dużo cierpliwości oraz kastery jak masz.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

1,25 l robaczkow jest od Marka z Leszcza w Rogoznie. 

Lubię tam kupować robale, bo one są już wyczyszczone w mące kukurydzianej. Sam je ogarnia przed sprzedażą ???

 

IMG_20200422_154225.jpg

IMG_20200422_154305.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grendziu napisał:

Jutro Warta z feederem atak pomiędzy Biedruskiem, a Obornikami, jakieś podpowiedzi?

Kiedyś łowiłem na tym odcinku. Tam są takie "chińskie", krótkie główki, jak pamiętam. Ja łowiłbym przy głównym nurcie, ale na napływie, rzucając z 1/3 odległości od szczytu, czyli siadłbym na główce w 1/3 jej odległości od głównego nurtu. Cały wic polega na rodzaju zestawu, którym się łowi, i wyczuciu tej granicy nurtów :D No i dowaliłbym zabetonowane kule zanętowe, z truposzkami - robalami, w kształcie grubych placków.

@Grendziu O takim łowieniu to można książkę napisać, bo w czerwcu po 22 godzinie to grube leszki wchodzą w zwary na napływie i spływają w klatkę. Po przerwie, czyli od świtu, opindalają burty międzyklatkowe.

Ale kiedy o 9-10 rano w klatce zobaczysz pierwszą bryzę, to dawaj na napływ, a jak będzie kicha to idź na odpływ, na zawias.:beer1:

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=477]Splot[/mention] zaspałem, nad wodą miałem być o 4tej  Będę za 1,5h
Ja na luzie, lekki trening śniadanko i będę po 9. Cały dzień przed nami.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Splot napisał:

Ja na luzie, lekki trening śniadanko i będę po 9. Cały dzień przed nami.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Mnie się wczoraj udało w końcu bez kolacji i podjadania ??? trening, hmmm, muszę zaskoczyć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wczoraj udało w końcu bez kolacji i podjadania trening, hmmm, muszę zaskoczyć
Ja na kolacje jadam od kilku dni kurczaka albo rybe z puszki, dokładam warzywa i jest ok.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Rzeka Warta

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...