Skocz do zawartości

Buchal z wędą - ryby będą!


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tench_fan napisał:

Nigdy w życiu nie łowiłem na ochotkę, nie użyłem też w zanęcie.

Wiem, genialna naturalna przynęta, zwłaszcza w zimnych okresach roku.

 

Bez urazy, ale... Jak to możliwe? Jasne - z 20 lat temu dla przeciętnego wędkarza, mogło to być fanaberią, choć sięgając z jeszcze kolejne 20 lat wstecz, było to normą zawodniczą.

Nie pytam złośliwie - zastanawiam się po prostu, dlaczego? Bo dla mnie jesteś bardzo dobrym wędkarzem, więc czuję tu drugie dno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Linek727 napisał:

Bez urazy, ale... Jak to możliwe? Jasne - z 20 lat temu dla przeciętnego wędkarza, mogło to być fanaberią, choć sięgając z jeszcze kolejne 20 lat wstecz, było to normą zawodniczą.

Nie pytam złośliwie - zastanawiam się po prostu, dlaczego? Bo dla mnie jesteś bardzo dobrym wędkarzem, więc czuję tu drugie dno ?

Dużo by tu pisać. Cały mój wędkarski życiorys.

Nie będę tu Krzysiowi w wątku "baizlu" robił. Poza tym nie znajdziesz dość cierpliwości by to wszystko przeczytać.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tench_fan napisał:

Dużo by tu pisać. Cały mój wędkarski życiorys.

Nie będę tu Krzysiowi w wątku "baizlu" robił. Poza tym nie znajdziesz dość cierpliwości by to wszystko przeczytać.?

Nie przesadzaj. Przebrnąłem przez "Zbrodnię i karę", "Braci Karamazow", "Na wschód od edenu" i wiele innych... Przeczytam i Twoje, z chęcią ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Linek727 napisał:

Przebrnąłem przez "Zbrodnię i karę"

Obawiam się, że taki tekst mógłby być zbrodnią, za którą spotkałaby mnie kara. ?

Opowiadania już "popełniałem" jak to się modnie mówi. Chyba najbardziej jestem zadowolony

z tekstu o tytule "Smak herbaty". Tam znajdziesz co nieco w tej materii. Jak zdecyduję się udzielić Ci odpowiedzi na pytanie zrobię to w osobnym watku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2021 o 17:45, Linek727 napisał:

bo ostatnio w tym wędkarstwie za mało jest poezji

Siedzę na dupie, 

Ryba nie chlupie, 

Ale wiadomo,

Lepiej jak w chałupie. 

IMG_20210417_124101.jpg.8745c4caaf9897a1fd854584ee0e303f.jpg

Fajny, zapomniany stawik, który mógłby zostać np. no killem. 

Ale nie, bo lepiej rozpisać na niego lewe zarybienia bo jest poza obrębem rybackim...

Posiedzę ze 3 godzinki. 

To mój może 6 wypad na tę wodę, a zlowilem tu jedną rybę. 

Ale i tak jakoś mi tu miło zawsze. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli nic się nie wykrzaczy to w końcu pojadę dziś na nockę. 

Pierwsza w tym roku... 

Pierwszy Sulejów w tym roku...

Normalnie byłoby już z 5-6 za mną. 

No ale, jak się nie ma co się lubi... 

 

IMG_20210430_103742.jpg.f7ea3e6415d7c405bd8502cff570d08a.jpgIMG_20210430_113908.jpg.121912c32377cc901d66f9d1adf68736.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...