Skocz do zawartości

Buchal z wędą - ryby będą!


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
4 godziny temu, booohal napisał:

Teraz zauważyłem, że faktycznie oczy mam jak u warszawskiego kierowcy autobusu na tych zdjęciach :P

A gdzie ryby na miarkach, miałeś przyłączyć do zabawy wirtualnej???

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Semi napisał:

@booohal, fajny już wąsik, taki jako przyłów potrafi linkę wybrać z kręcioła:1312_thumbsup_tone3:, bo na zestawie sumowym nawet by pewnie nie zdążył ogonem machnąć.

Karpiówka 300cm 2,75lbs. Pochodził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grendziu napisał:

A gdzie ryby na miarkach, miałeś przyłączyć do zabawy wirtualnej???

Taka rada dziś się uchwala: nigdy nie słuchaj pijanego Buchala ?

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, booohal napisał:

Taka rada dziś się uchwala: nigdy nie słuchaj pijanego Buchala ?

Prezenta nawet dostałeś, przed mną się nie tłumacz, tylko przed @ArekH :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja myślę że u nas ciężko z rybą ogólnie tragedia w przyszłym roku opłacam opolskie i tam napewno jest inny rybostan , a katowickie to moim zdaniem jeden z najgorszych okręgów .Często jeżdze w świetokrzyskie i zawsze coś tam wytargam sensownego a u nas to już nawet szczupłych -50 mało co jeszcze niedawno w nadmiarze ich było tak dba o nasz okręg PZW , a to że ludzie zabierają co popadnie to druga sprawa ale mniej ważna niż to pierwsze. Kiedyś to można było połapać a dziś?Jak tak dalej będą zarządzać to na hodowlanych tylko ryby będą.

Niektórzy się zachowują na tym forum jakby mieli zdradzić wielką tajemnice i któryś z nas miał by im wyłapać wszystko ludzie opanujcie swoją chciwość i zazdrość zawsze można koledze podpowiedzieć na priv nie zabierze wam wszystkich ryb .Trzeba sobie pomagać a nie wymądrzać się jak co niektórzy wyżej

Polacy to ludzie o dziwnej mentalności

y the way you can take in it here https://antivirusmonster.com/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że u nas ciężko z rybą ogólnie tragedia w przyszłym roku opłacam opolskie i tam napewno jest inny rybostan , a katowickie to moim zdaniem jeden z najgorszych okręgów .Często jeżdze w świetokrzyskie i zawsze coś tam wytargam sensownego a u nas to już nawet szczupłych -50 mało co jeszcze niedawno w nadmiarze ich było tak dba o nasz okręg PZW , a to że ludzie zabierają co popadnie to druga sprawa ale mniej ważna niż to pierwsze. Kiedyś to można było połapać a dziś?Jak tak dalej będą zarządzać to na hodowlanych tylko ryby będą.  

Niektórzy się zachowują na tym forum jakby mieli zdradzić wielką tajemnice i któryś z nas miał by im wyłapać wszystko ludzie opanujcie swoją chciwość i zazdrość zawsze można koledze podpowiedzieć na priv nie zabierze wam wszystkich ryb .Trzeba sobie pomagać a nie wymądrzać się jak co niektórzy wyżej

 

Polacy to ludzie o dziwnej mentalności

 

y the way you can take in it here https://antivirusmonster.com/

 

Chyba się forum pomyliło... Jeśli chodzi o to forum i chwalenie się miejscówkami to lepszego nie widziałem. Tutaj nie ma tajemnic co do wody, jak i sposobów połowów. Bardzo często nawet podane są przynęty, jak i stosowane mieszanki zanętowe. Chyba, że oczekujesz dokładnych współrzędnych, gdzie ktoś łowi i sobie systematycznie nęci...  

 

I fajnie by było, jako nowa osoba się przywitać, a nie pierwszy post już o mentalności Polaków ;)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...