Skocz do zawartości

Window - koszyczki feederowe


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Grendziu napisał:

Korzystaj z wiedzy, wiecznie żyć nie będę ?

Pierwsze pytanie, bo widzę że masz na nie sraczkę, a nie widziałem byś stosował. Skąd wiesz jak ułoży się na dnie? Pierścień dociążający jest asymetryczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 22.09.2019 o 16:38, Grendziu napisał:

Pobawiłem się troszkę w końcu Windowem,  dobry koszyk, leci jak pocisk, ale stosował bym go na tą chwilę tylko do dalekich rzutów i bardzo głębokich wód np. Od 8m głębokości?

IMG_20190921_162726.jpg

@ArekHa jednak coś tam używałem ?

Czy sraczkę, hmmm robią odległość. Nie wiem jak układają się na dnie, jakieś tam może prawdopodobieńdtwo jest tego co odpisałeś, że oknem do dołu... Na filmie, zauważ, że są dziurki.  Zawsze po minucie lub dwóch można lekko podciągnąć zestaw i przesunąć zestaw bez brania?

Przede wszystkim na początku wrzucam do koszyczkach frakcje typu robale, kaster, etc a zalepiam je gliną z zanętą lub samą zanętą, jak są robale to prędzej czy później coś z tego koszyczkach wyjdzie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Hotpoint napisał:

Wytłumaczę odrobinę. Celem było zrobienie taniego systemu zmiany obciążenia i to się udało. Kształt koszyka to już inny temat i takie coś jak "łindoł" z systemem zmiany obciążenia nie stanowi żadnego problemu. 

Te... łindoł... przeczytaj jeszcze raz, tylko powoli i uważnie.

23 godziny temu, Hotpoint napisał:

 jak trzeba będzie to go przeprojektuję na "łindoła"...

Gdzie ja napisałem, że to są łindoły.

Podku....eś mnie to w zimę zrobię takie łindoły, że Ci oczy wyjdą...

...I choćbyś błagał na kolanach to ich  nie dostaniesz :39icon: ni chu... chu....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grendziu napisał:

prędzej czy później coś z tego koszyczkach wyjdzie ?

Spoczko. pobudzam dyskusję. Osobiście na mnie nie działają. Drożej a niewiele więcej, jeśli w ogóle oferują, niż standard, plastik, zalepiony zanetą.  @Hotpoint Jeśli na foto to twoja robota, ile sobie liczysz za sztukę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruś nie do końca się zgodzę z zastosowaniem i zasadą działania, ale tak też można. Generalnie powstały do robaków i grubszych frakcji posyłanych na dalsze dystanse.

Arku, jest znaczna różnica między widołami, a zwykłymi.

Łindoły nie nęcą bezpośrednio tylko przy ściąganiu zestawu. No chyba że nęcimy robakami.

Te pociski na prawdę robią fajną robotę.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, elvis napisał:

Daruś nie do końca się zgodzę z zastosowaniem i zasadą działania, ale tak też można. Generalnie powstały do robaków i grubszych frakcji posyłanych na dalsze dystanse.

Arku, jest znaczna różnica między widołami, a zwykłymi.

Łindoły nie nęcą bezpośrednio tylko przy ściąganiu zestawu. No chyba że nęcimy robakami.

Te pociski na prawdę robią fajną robotę.

 

 

A kto wymyślił windowy i dlaczego? 

Jak znajdziesz odp, to przyznasz mi rację :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wymyślił windowy i dlaczego? 

Jak znajdziesz odp, to przyznasz mi rację :champagne-2010:

Napisałem że nie do końca się zgadzam.

A kto wymyślił?

Chyba Browning dawno temu do wszelkiego rodzaju robaków.

Obecnie Preston tylko rozwija ten pomysł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=30]ArekH[/mention] tak to moje wypociny jakby je Grendziu nazwał. Nie sprzedaję ich.
Jest to mój prywatny arsenał, który nie wychodzi do ludzi. 
Czyli możemy liczyć na prezenty. A to też dobrze, bo za darmo.
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...