Skocz do zawartości

Wędzisko do Method Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
14 minut temu, cygan786 napisał:
45 minut temu, Grendziu napisał:
Wiem, ale on mi się znudził i jest nie teges emoji1751.pngemoji1751.pngemoji1751.png

To wyślij go do mnie , koszt przesyłki biorę na siebie , a doradcze ci dobry kij pod method feeder. To chyba uczciwa propozycja?

Sprzedam po cenie zakupu NZone ???

 

12 minut temu, Sołtys stan napisał:

Wczoraj sobie zamówiłem tego N Zone pod methodę na moje liny. Jutro powinien dojechać. Do tej pory używałem do tego celu Windcast Picer 3m.  Spokojnie dawał radę i nie bardzo rozumiem po co kupiłem tą kolejną Daiwę,...  To pierwsza wędka kupiona w tym roku. Wiec chyba dlatego ?

Windcast Picker to był/jest pełen parabolki, szybki i delikatny, taki jak lubiłem. A ten wydaje się być sztywniejszy.

Czekam na recenzję jak coś i porównanie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy model Windcast-a to był parabolik. Mam z tej seri 2,7 m i jego bym na moje liny nie zabrał. Łowię na methodę na ten nowszy wypust  i to ani parabolik ani delikatny. Sam jestem ciekaw jak to porównanie z N Zone-m wypadnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
34 minuty temu, Sołtys stan napisał:

Ten pierwszy model Windcast-a to był parabolik. Mam z tej seri 2,7 m i jego bym na moje liny nie zabrał. Łowię na methodę na ten nowszy wypust  i to ani parabolik ani delikatny. Sam jestem ciekaw jak to porównanie z N Zone-m wypadnie. 

No myślałem, że masz pierwszy model, bo tam było chyba 2,7 i 3,0.

2,7 mi "ukradli" jak brałem rozwód z fidelem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 minut temu, Gwiazda napisał:

Jakbys znalazł gdzieś Yank N Bank 3m to śmiało mogę polecić ?

IMG_20220420_182437.jpg.6069458ae53efb46c238a660b547aa42.jpg

Też mi "ukradli" i Comerrcial Fedeer też???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, ArekH napisał:

Stówe dam. 

Mam 200zl od kolegi z poza forum.

Ciekawe czym ona się  różni od Guru

https://allegro.pl/oferta/guru-wedka-n-gauge-feeder-10ft-3-05m-50g-11958239406 bo parametry mają podobne, nawet z wagą wędziska.

@Sołtys stan gdzie kupowałeś i za ile. Daj proszę link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, Sołtys stan napisał:

Kupowałem w Drapieżniku, ale już niedostępna tam, bo ostatnią wziąłem ? Ale tutaj jest dostępna, nawet taniej.

https://www.sklep-mietus.pl/3-elementy/46999-wedka-daiwa-n-zon-mini-method-feeder-305m-do-40g-5055545235634.html

Karpiszona wyciągnąłem pod nogami, kilka razy wjechał mi w trzciny, Browning dał radę ??? myślę, że dajła, byłaby za krótka, w miejscu gdzie łowiłem, bo zabawa była dość długa i wymagająca???

Nadal pozostaje mi pomysł max 4kije do fidela, muszę się zastanowić czy wejść w wymianę ???

IMG_20220421_184157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...