Skocz do zawartości

Wędzisko do Method Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Grendziu napisał:

Karpiszona wyciągnąłem pod nogami, kilka razy wjechał mi w trzciny, Browning dał radę ??? myślę, że dajła, byłaby za krótka, w miejscu gdzie łowiłem, bo zabawa była dość długa i wymagająca???

Nadal pozostaje mi pomysł max 4kije do fidela, muszę się zastanowić czy wejść w wymianę ???

IMG_20220421_184157.jpg

pacan i farciarz 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator
Dnia 20.04.2022 o 13:28, Grendziu napisał:

Odświeżam. Nie podoba mi się już aktualnie mój kij do metody, tęsknię za Daiwa CM, ale to 800zl za starość, chyba że weszła jakaś nowa wersja?

A dzisiaj na grupie na FB widziałem Daiwa Nzone Method Feeder do 40g. Do dalekich dystansów w sumie mam Aventusy, może mała podmiana, bo i tak gramatura nadaje się do klasyka.

ktoś coś wie jak to lata?

Cena też jakaś fajna?

https://allegro.pl/oferta/daiwa-n-zon-mini-method-feeder-40g-3-05m-11485735170

 

 

Sprzedałem dzisiaj Browninga z kreciolkiem, poniosło mnie, bo był dobrze spasowany.

A do tego mini MF nie wiem co skompletować, coś ktoś, może to?

https://max-fish.pl/product-abk-23431-KOLOWROTEK-DAIWA-EXCELER-LT-4000-CP.html?rec=301871301

Bo dystansowy co wrzuciłem w innym wątku, raczej będzie za ciężki. Help???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jak się nikt nie odzywa to będę pisał sam do siebie. I edytował ten post

Co to za ustrojstwo, bo wagowo całkiem ok?

https://angryfish.pl/wedkarstwo-feederowe/kolowrotek-bydome-team-feeder-pro-method-4000?

Bym chciał to, ale do mini Method Feeder mi się nie spina jakoś, chyba, że inny kij????

https://sportano.pl/p/70904/kolowrotek-feederowy-daiwa-n-zon-distance-25-10133-325?utm_source=google&utm_medium=cpc&gclid=Cj0KCQjw1N2TBhCOARIsAGVHQc4nsvtYl-aQpuRtsUfx8t0fuhEjSzp5ZdINOmiTj42PRYS3tL02r3UaAqZyEALw_wcB

Wtedy jakiś kij 330 z zapasem mocy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, ArekH napisał:

Używam Gaborów z niższej półki ok. sezonu. Nic złego się nie dzieje. 

Co to Gabor????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grendziu napisał:

Co to Gabor????

Węgierskie kołowrotki z twojego postu wyżej. By Dome Gabor. To seria sprzętu sygnowana przez ichniego mistrza. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Korci mnie ten kołowrotek dystansowy z dajly, aby mieć porównanie z "prawdziwymi" TDR kami, ale za cho... Mi się nie spina ten kij w takim zestawie, chyba, że z tej serii 330. I też wydaje mi się być przeciążony.

Oddałem dzisiaj fajny zestaw przyjacielowi w dobrej cenie i mam kłopot z zestawieniem, bo nie chce mieć fidelów więcej jak 4? a jak kupię zły kołowrotek to zaś będzie trza coś kupić i będzie 5...

Generalnie doceniam po latach duże ciężkie kreciolki, przed wszystkim podczas holu dużych ryb oraz do dalekich precyzyjnych rzutów.

Może jakiś inny kij do metody? 

Albo więcej Pepsi, wtedy bardziej będę niezdecydowany ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
52 minuty temu, ArekH napisał:

Węgierskie kołowrotki z twojego postu wyżej. By Dome Gabor. To seria sprzętu sygnowana przez ichniego mistrza. 

Tylko ten design biały???

Uspokoiłem się i szukam kreciołka do kija do mini Method Feeder, cukier wyrównany???

IMG_20220508_214149.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, elvis napisał:

Sportex?
Sprzedałeś Browninga emoji26.png

I do tego idealnie spasowaną daiwa legalis feeder 4012a.

Ale poszła w dobre ręce i nie żałuję. Kolega z podwórka, z podstawówki wziął ???daj mi tutaj propozycje proszę kołowrotka do tego mini Method Feeder, bo nie jestem na czasie i jak dziecko we mgle szukam cuś...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...