Skocz do zawartości

Wędzisko do Method Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Grendziu napisał:

Ale do mojego amatorskiego łowienia może i starczy raz na rok...

Przykro Mi Darku, ale już przez samo ohydne wzornictwo bym tego kija nie kupił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, ArekH napisał:

Przykro Mi Darku, ale już przez samo ohydne wzornictwo bym tego kija nie kupił. 

Moim zdaniem skończyły się czasy, że na rynku można było kupić dobrze i tanio jak Daiwa Windcast Picker pierwsza wersja - wędka petarda. Te aż albo kupujesz tanio i bubel, albo drogo i możesz kupić bubel lub coś fajnego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grendziu napisał:

Moim zdaniem skończyły się czasy, że na rynku można było kupić dobrzevi tania jak Daiwa Windcast Picker pierwsza wersja - wędka petarda. Te aż albo kupujesz tanio i bubel, albo drogo i możesz kupić bubel lub coś fajnego.

Dla tego ja już dawno za przestałe sprzedaży sprawdzonego sprzętu. Kasa i tak wydana a jeść nie wołają, a później żal dupę ściska. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 minut temu, ArekH napisał:

Dla tego ja już dawno za przestałe sprzedaży sprawdzonego sprzętu. Kasa i tak wydana a jeść nie wołają, a później żal dupę ściska. 

Na szczęście mam dwa uniwersalne zestawy ponadczasowe, właśnie sprawdziłem cenę tego ustrojstwa w sieci, masakra cenowa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Administrator

Właśnie sprzedałem zestaw nzone i szukam czegoś fajnego i zastanawiam się czy coś z Guru jest fajnego, będę szukał czegoś do 3m do 50g.

Czy to nie dajła CF?

"Wędka Guru N-Guage 1-50 g 157 cm - 300 cm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2023 o 22:12, Grendziu napisał(a):

Właśnie sprzedałem zestaw nzone i szukam czegoś fajnego i zastanawiam się czy coś z Guru jest fajnego, będę szukał czegoś do 3m do 50g.

Czy to nie dajła CF?

"Wędka Guru N-Guage 1-50 g 157 cm - 300 cm"

takiego tanie szukasz? chłopie wyluzuj. tu masz kijek dla Ciebie. kup dwa, bo jeden się złamie😁https://www.baitstore.de/Free-Spirit-Hi-lsquo-S-rsquo-Power-Feeder-Special-11ft-330m-20-80g-2pc?

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2023 o 22:12, Grendziu napisał(a):

Właśnie sprzedałem zestaw nzone i szukam czegoś fajnego i zastanawiam się czy coś z Guru jest fajnego, będę szukał czegoś do 3m do 50g.

Czy to nie dajła CF?

"Wędka Guru N-Guage 1-50 g 157 cm - 300 cm"

Zobacz jaki wdechowy opis jest przy tym kiju. Wszystko wiadomo. Brał bym w ciemno. 🤣

https://allegro.pl/oferta/guru-wedka-n-guage-feeder-300cm-50-gr-9945491801 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na 10 stóp, który jest dostarczany z końcówkami węglowymi 1 uncja, 1,5 uncji i 2 uncje i ma masę rzutową 50 g. Przy zrównoważonym ustawieniu można przejść do pewnej odległości!" - Panowie od sprzedaży dywanów mają lepszy marketing 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...