Skocz do zawartości

Wędzisko do Method Feeder


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy lubi inny rodzaj akcji kija. Tak naprawde każda wędką nada się do methody. Mamy przecież samozacięcie. Tu nie ma brań jak w klasyku czy spławiku. Podajnik załatwia sprawę zacięcie. Jedyny problem może być przy naprężeniu żyłki gdy podajnik jest lekki w stosunku do ugięcia szczytówki.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

Jest jakby bardziej sztywny przy rzutach. Wtedy dokladniej się rzuca. Niestety przy holu też powinien byc bardziej sztywny.

Więc skąd u Ciebie parcie na glutowatą Daiłę? :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Splot napisał:

Każdy lubi inny rodzaj akcji kija. Tak naprawde każda wędką nada się do methody. Mamy przecież samozacięcie. Tu nie ma brań jak w klasyku czy spławiku. Podajnik załatwia sprawę zacięcie. Jedyny problem może być przy naprężeniu żyłki gdy podajnik jest lekki w stosunku do ugięcia szczytówki.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

No chyba że Michale łowisz na zestaw przelotowy, który ja osobiście preferuje. Jak w klasyku.

To cała satysfakcja z łowienia, zestawy samozacinające to dla leniwych i dla mięsiarzy   

 

Kije do metody - poniekąd @Grendziu już opisał, ale moim zdaniem - a na pewno takim celem i zamierzeniem anglików były zawody, i komercje pod tym względem zrobili kij 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, ArekH napisał:

Więc skąd u Ciebie parcie na glutowatą Daiłę? :icon_arrow1:

Zawsze byłem inny. Lubię rude mulatki, nie wiedziałeś?:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
6 minut temu, ArekH napisał:

Więc skąd u Ciebie parcie na glutowatą Daiłę? :icon_arrow1:

A widzsz. Na poważnie to uważam, że Daiwa robi najlepsze kije.

Różnica czuje przy YNB a CF. Niby mozna łowić na obie i klasykiem i metodą, ale jednak "Janek" jest lepszy do metody i odwrotnie.

I przez Ciebie zatęskniłem za Daiwą O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że Michale łowisz na zestaw przelotowy, który ja osobiście preferuje. Jak w klasyku.
To cała satysfakcja z łowienia, zestawy samozacinające to dla leniwych i dla mięsiarzy   
 
Kije do metody - poniekąd [mention=2]Grendziu[/mention] już opisał, ale moim zdaniem - a na pewno takim celem i zamierzeniem anglików były zawody, i komercje pod tym względem zrobili kij 
Czy Presron In-Line jest na przelocie, skoro złączka nie wychodzi bez żadnego oporu?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę @Grendziu,że wierność nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Znowu zdradzasz Daiwę... Najpierw z Browningiem,a teraz z Matrixem... Kto będzie następny >> ?? Może tak dla urozmaicenia następny skok w bok zrób z panią Okumą np..?? :D:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...