Skocz do zawartości

Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Spisuje pomysły, ktore rodzą sie w głowie, dokończę pòžniej, bo Lech gra  zaraz...

1. W Pucharze mogą brac udział tylko i wyłącznie osoby zarejestrowane na portslu dlaRyb.pl.

2. Termin : wszystkie soboty i niedziele od dnia...

3. Technika połowu: dowolna.

4. Lokalizacja: dowolne wody słodkowodne na terenie  RP.

3. Aby wziąć udział w zawodach należy:

A) przed wędkowaniem wstawić post, informujący, że zaczynam oraz podać nazwę wody gdzie łowię. Np Rzeka Warta - okolice Poznania.

B) należy zdawac relację z łowienia w watku pod linkiem....

4. Ryby punktowane to te :

A)którym wykonamy zdjecie z miarą oraz fotka będzie zawierać datę oraz godzinę połowu (pod dyskusję, chyba każdy umie wstawic taki stempel?) Oraz od razu po złowiniu i zrobieniu fotografii  zostanie wypuszczona do wody. Mata?

B) ryba punktowana to ta która nie podlega okresowi ochronnemu na danym akwenie...?

C) ryba punktowana nie może pochodzić z innych zawodów wędkarskich rozgrywanych jednocześnie;

D) Punktujemy następujące wymiary ryb:

1. Płoć - 30cm (25cm?) plus

2. Okoń - 30cm plus

3. Leszcz 40cm plus.

C.d.n. bo Kolejorz gra:221_see_no_evil:

Ps.:

Impreza ma charakter towarzyski. Mamy czas aby ustalić warunki do piątku na zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

2. Termin : wszystkie soboty i niedziele od dnia...

To jest dyskryminacja pracujących inaczej. ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, ArekH napisał:

To jest dyskryminacja pracujących inaczej. ;)

Dlatego dyskusja. Możemy non stop cały rok. Tylko kto będzie pracował:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, mav3rick napisał:

A Ci co w strefie przygranicznej w DE łowią? emoji14.png dyskryminacja emoji14.png a niby w strefie Schengen jesteśmy emoji14.png

A na Alasce można? W Bałtyku?:221_see_no_evil: Odra graniczną rzeka jest to i można, w De się juz nie liczy wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, mav3rick napisał:

Dlatego w formie żartu to napisałem ;) ja i tak odpadam bo większość to spinning, więc też większe ryby by się trafiały.

Wiem, że w formie żartu. Spinn juz pisałem będzie dopuszczny. Splawik , grunt też. Od Ciebie będzie zależało czy i kiedy sie bawisz czy nie:champagne-2010:

Musimy tylko ustalić limity ryb punktowach. I dopracować regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej będzie umówić się że liczy się jeden dzień w miesiącu? Np. piszę że zaczynam łowienie i podaję w relacji live tutaj wyniki. Będzie w formie zawodów. Każdy ustali sobie ten dzień i prowadzi relację która liczy się do podsumowania. Każdy będzie mógł brać udział i nikt nie poczuje się że na stracie już przegrał bo łowi dwa trzy razy na miesiąc.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 minut temu, Splot napisał:

A nie lepiej będzie umówić się że liczy się jeden dzień w miesiącu? Np. piszę że zaczynam łowienie i podaję w relacji live tutaj wyniki. Będzie w formie zawodów. Każdy ustali sobie ten dzień i prowadzi relację która liczy się do podsumowania. Każdy będzie mógł brać udział i nikt nie poczuje się że na stracie już przegrał bo łowi dwa trzy razy na miesiąc.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Do rozważenia. :champagne-2010: Choć wg mnie lepiej podnieść maksymalnie w granicach rozsądku wymiary ryb.

Raz w miesiącu, jak zdjęcia, jak wszystkim można manipulować, bo np przed łowieniem lub w trakcie mozna stwierdzić, że teraz jest ten dzien bo bieroo , zgłaszam cheć... a jak nie bieroo to czekam jak zaczną.

@Splotnie martw się, ze mną wygrasz w tym roku, bo ustawiłem się na glajdy?

Jak przyjdziesz do mnie nad wode lub ja do Ciebie, fajnie dawać live dodatkowo, a jak dzień wykorzystam co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Do rozważenia. :champagne-2010: Choć wg mnie lepiej podnieść maksymalnie w granicach rozsądku wymiary ryb.
Raz w miesiącu, jak zdjęcia, jak wszystkim można manipulować, bo np przed łowieniem lub w trakcie mozna stwierdzić, że teraz jest ten dzien bo bieroo , zgłaszam cheć... a jak nie bieroo to czekam jak zaczną.

Wymiar ryb jak najbardziej podnieść, ale ja bym obstawał przy jednym dniu który wybierasz. Na zasadzie piszę, że jutro łowię do zawodów live i rano wpisuję start jak dzisiaj to robiliśmy, zaczynam łowienie i jak nic nie wpadnie to trudno, wpada 0

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grendziu zmienił(a) tytuł na Regulamin FISH & FIGHT / On-line - dyskusja i reguły zabawy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...