Skocz do zawartości

kosz dla feederowca


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Splot napisał:

Piszesz o fotelu. One są inaczej zbudowane. Podnóżek jest inaczej doczepiany. W koszu to integralna część.

Nie do końca,  z mojego kosza można swobodnie wyjmować podnozek np do umycia go po wedkowaniu.

W fotelu jest wszystko na jednej śróbie jak dobrze pamiętam.. aczkolwiek jakbym nie kombinowal to nie uzyskałem nawet w 50% zbliżonej sztywności całej konstrukcji.. podczas oddechu szczytowka drżała. W koszu z obrotowym siedziskiem i ramieniem Prestona które jest przez wielu uważanych za najstabilniejsze mogę się obracać na fotelu i szczytówka ani drgnie.. 

No ale jak kto woli :)

Jakbym miał raz jeszcze kupować to Prestona bez zastanowienia. Aczkolwiek Matrix też całkiem spoko konstrukcja, Braciak posiada aczkolwiek kilku wad się dopatrzyłem..  tyle że około 700-800zl taniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

Już pytałem, Stasia i Grzesia bo on też waga ciężka i mówią że 25 jest ok. Tylko skąd to wmawianie, że tylko 36mm jest dla ludzi co ważą więcej jak 90kg. Marketing?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Nie drąż więcej, wybrałeś spoko, mój na 25 się nie bujał nawet gdy ważyłem prawie 130kg, jak sobie nakupią jakiś badziewiastych koszów, to i na 50 będą się bujać :champagne-2010:

Dla Ciebie 25 będzie gites, a Matrix jest firmą ciesząca się uznaniem, więc bubla nie puści na rynek. Po drugie, gdyby faktycznie kosze się biały na 25, to by ich nie sprzedawali, lub pisali, że kosz na 25 jest dla kogoś do np 90kg.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
44 minuty temu, Splot napisał:

Jak nie to sprzedam Grendziowi jak schudnie emoji16.png

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

Chcesz się wymienić za fotel Brow... :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie to
https://polandfishing.pl/kosze-fotele/2397-colmic-one-20-basic-koszcolmiccolmic-one-20-basic-koszsiedziska/kosze-fotele.html

Ja miałem go okazję oglądać. Zajebiscie stabilny przez inne mocowanie nóg.
Jest to główny powód bujanie. Innym jest zbyt wysoko ustawiony środek ciężkości, a właściwie mocowanie nóg. Dlatego przy koszach lub fotelach które mają wysoko zaciski średnica nóg na znaczenie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elvis napisał:

Obejrzyjcie to
https://polandfishing.pl/kosze-fotele/2397-colmic-one-20-basic-koszcolmiccolmic-one-20-basic-koszsiedziska/kosze-fotele.html

Ja miałem go okazję oglądać. Zajebiscie stabilny przez inne mocowanie nóg.
Jest to główny powód bujanie. Innym jest zbyt wysoko ustawiony środek ciężkości, a właściwie mocowanie nóg. Dlatego przy koszach lub fotelach które mają wysoko zaciski średnica nóg na znaczenie.

Elvis, Twoim zdaniem noga 25 w koszu daje radę jeśli mocowania nóg są nisko osadzone? Twoja samoróbka ma nogi 25?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis, Twoim zdaniem noga 25 w koszu daje radę jeśli mocowania nóg są nisko osadzone? Twoja samoróbka ma nogi 25?
Nie , moje siedzisko ma nogi 30. Już od dawna myślę by je obniżyć, ale potrzebuje jakiejś kasety.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...