Skocz do zawartości

kosz dla feederowca


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie polecam Prestona Absolute 36.. około 3000zł trzeba wywalić ale jedyne do czego można się doczepić to to, że noga wewnętrzna jest "rysowana" przez gwint śruby dociskającej.

Tyle tylko że z koszy które mają nogę D36 chyba tylko Preston ma wewnętrzną 32mm. Cały tamten sezon go katowałem i mówiąc szczerze jakbym miał raz jeszcze coś kupować to Preston bez zastanowienia.

Następna sprawa to mnogość akcesorii, trochę gorzej kwestia dostępności ale jakościowo to jedynie chyba tylko rive trzyma poziom.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czym więcej czytania opinie tym większy mętlik dot. wielkości nóg. Część osób mówi, że 25mm jest ok, inni że jak się waży powyżej 90kg to trzeba brać 36mm. Co było jak wszystkie kosze miały nogę 25mm? Czy większość wędkujących huśtała się na koszach? Ktoś tu mija się z prawdą O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=477]Splot[/mention] Stachu to kawał chłopa, a kosz stosował 25. Popytaj u źródła. 
Już pytałem, Stasia i Grzesia bo on też waga ciężka i mówią że 25 jest ok. Tylko skąd to wmawianie, że tylko 36mm jest dla ludzi co ważą więcej jak 90kg. Marketing?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ArekH napisał:

A Akcesoria w tedy nie są czasem droższe i nie można na nich dorobić?

Cena 36 też raczej jest wyraźnie różna. Chyba.

Wszystko jest droższe. Bardzo często brak tanich zamienników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
46 minut temu, Splot napisał:

Czym więcej czytania opinie tym większy mętlik dot. wielkości nóg. Część osób mówi, że 25mm jest ok, inni że jak się waży powyżej 90kg to trzeba brać 36mm. Co było jak wszystkie kosze miały nogę 25mm? Czy większość wędkujących huśtała się na koszach? Ktoś tu mija się z prawdą O.o

Weź, bo jak przez Ciebie kupię kosz to uduszę :P
http://e-amur.com/index.php?route=product/product&path=384&product_id=4606
http://e-amur.com/index.php?route=product/product&path=384&product_id=2731
http://e-amur.com/index.php?route=product/product&path=384&product_id=3357
Od 25mm przez 30mm do 36mm
I za filipiny w ciemno nie kupię, musiałbym połowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od siebie mogę tylko dodać że 36mm jest stabilniejsze od 25mm. Tu się rozchodzi o sztywność ramy i głównych nóg. Czym wiekszej srednicy tym mniejsze "bujanie". 

Miałem fotel Prestona monster feeder chair z oryginalnym dedykowanym podnozkiem. Jak bym nie ustawial i czego bym nie kombinował, w trakcie 3 lat jak posiadałem ten fotel, to i tak wszystko się bujało i latalo jak żyd po pustym sklepie. 

Co do średnicy nog to weźcie sobie na przykład taboret z nogami z zapałek A nogami około 30mm jak to zwykle w nich montuja.. z którego się szybciej wykopyrtniesz? 

Akcesoria 36mm mają tą zaletę że przez przejściówki zamontować je można na każdej nodze. Gdy weźmiemy wszystko pod 30/25mm to sami siebie ograniczamy i przyszlosciowo dokładamy sobie kosztów..  sam to przerabialem bo wszystko pod nogę 25mm kwadrat miałem (fotel). W momencie przejścia na kosz musiałem wszystko od nowa kupować.. 

 

Sorki za brak pl znaków (W robocie jestem, później poprawie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, <º)))>< napisał:

Panowie od siebie mogę tylko dodać że 36mm jest stabilniejsze od 25mm. Tu się rozchodzi o sztywność ramy i głównych nóg. Czym wiekszej srednicy tym mniejsze "bujanie". 

Miałem fotel Prestona monster feeder chair z oryginalnym dedykowanym podnozkiem. Jak bym nie ustawial i czego bym nie kombinował, w trakcie 3 lat jak posiadałem ten fotel, to i tak wszystko się bujało i latalo jak żyd po pustym sklepie. 

Co do średnicy nog to weźcie sobie na przykład taboret z nogami z zapałek A nogami około 30mm jak to zwykle w nich montuja.. z którego się szybciej wykopyrtniesz? 

Akcesoria 36mm mają tą zaletę że przez przejściówki zamontować je można na każdej nodze. Gdy weźmiemy wszystko pod 30/25mm to sami siebie ograniczamy i przyszlosciowo dokładamy sobie kosztów..  sam to przerabialem bo wszystko pod nogę 25mm kwadrat miałem (fotel). W momencie przejścia na kosz musiałem wszystko od nowa kupować.. 

 

Sorki za brak pl znaków (W robocie jestem, później poprawie) :)

Piszesz o fotelu. One są inaczej zbudowane. Podnóżek jest inaczej doczepiany. W koszu to integralna część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...