Skocz do zawartości

kosz dla feederowca


Splot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Arku już wybrałem http://e-amur.com/index.php?route=product/product&path=384&product_id=4606 .Siedziałem na nim dzięki uprzejmości https://sklepbarbus.pl/ i mi pasuje. Załatwią w dobrych pieniądzach. Okazuje się, że nogi 25mm jak zauważył @Grzes77 oraz @stas1 spisują się bardzo dobrze. Tylko trzeba regulować nogą 25mm, a nie 19mm(?) która jest w środku. Matrix ma zakończenia gwintowe w nodze i można dokupić przedłużki aby zamontować np. ramię.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Grendziu napisał:

@MrProperco kupujesz za kosz? :champagne-2010:

Jeszcze nic nie kupuje Darek,

Zastanawiam się czy jest mi potrzebny, oglądam, sadzam dupsko na każdym napotkanym i wyciągam wnioski

Sa dwa do ewentualnego rozważenia ? no może trzy 

Ale to jest taka zagwozdka ze na razie jest w sferze przemyśleń. To ciężki klamor i na wypady stricte na luzie nie wygodny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przerabiałem temat kosza w zeszłym roku. Ba! Nawet przez chwilę byłem posiadaczem jakiejś używki. Jednak ponad sztywność stawiam komfort i możliwość oparcia.

Łowię z Cuzo 2. Ma swoje wady, ale doszedłem z nim do ładu i mogę nawet oddychać :D bez machania szczytówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przerabiałem temat kosza w zeszłym roku. Ba! Nawet przez chwilę byłem posiadaczem jakiejś używki. Jednak ponad sztywność stawiam komfort i możliwość oparcia.
Łowię z Cuzo 2. Ma swoje wady, ale doszedłem z nim do ładu i mogę nawet oddychać  bez machania szczytówkami.
Pochwalisz się zmianami? Też muszę coś wykombinować.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Czyli? 

Czyli jak bym miał coś kupować To, Matrix Superbox S36- tu przemawia cena do jakości, plus głęboka szuflada, mocowanie podnóżka 

albo Preston Absolute -  stabilny, ładny, wewnętrzne nóżki to 32 milimetry, ale za to mocowanie podnóżka na klik co mnie zniechęca ( moze sie mylę i nic to nie przeszkadza)brak głębokich kaset, Kosz ten typowy pod tyczkarzy  i do tego wysoka cena.

Na trzecim miejscu  Rive Jakoś nie przekonywują mnie cztery nogi w podnóżku - Siedząc obciążasz siedzisko nie podnózek.

Siedzialem na nim ale jakiesopory miał sprzedawca zeby na nim trochę „poskakać” i sprawdzić jak sie zachowuje

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Splot napisał:

Pochwalisz się zmianami? Też muszę coś wykombinować.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
 

A Ty nie kombinuje tylko bierz Matrixa S36

Gdybym startował w zawodach najprawdopodobniej on by już stał w domu na honorowym miejscu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...