Skocz do zawartości

Miara wedkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Hmmm, poprosiłem Michała o projekt graficzny "dla Ryb", może w końcu się dorobimy miary.

Sam wcześniej nie mierzyłem ryb za często, powiedziałbym wcale oprócz szczupaków, bo mnie nie kreciły medale, rekordy etc. Łowiłem dla siebie, a ryby ponad normę nie były problemem aby złowić, poza wyjątkami gdy bawiłem się glajdami. 

Pytanie do forumowiczów, ktorzy używają.  Jaka wg Was powinna być miara? (Nie sugerować sie fotkami)

b39c98a34a17bfd8b77f94952f44.jpeg.jpg

RCD Miara.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie taka, jak przedstawiłeś na 1 focie, ważne by miała punkt 0 uniesiony ku górze, wtedy ryba nie przesuwa się do przodu i odczyt miary jest najbardziej precyzyjny. @Splot ma fajną miarę, ale łatwo przesunąć rybę do przodu i odczyt jest zły, cm uciekają.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nr 1 ma zastosowanie także maty wędkarskiej, bo jest szeroka, no ale już na spinn z buta się nie nadaję... Mnie osobiście ta żółta co w niedzielę użyłem drażniła, była pognieciona, nie szło jej ustawić, do tego wiatr, deszcz, ale zarazem jest to produkt po taniości. Czyli coś co można np. zawodnikom rozdać na zawodach przy okazji, coś jak zgubisz, nie będziesz płakał etc.
Nie mam koncepcji na to jaka mam być optymalna, a na pewno projekt będzie jeden na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką jak na 1 zdjęciu. Jestem zadowolony. Dość szeroka, bo chyba 20cm, więc jest jakimś tam zabezpieczeniem. Bardzo czytelny nadruk i właśnie ten pionowy ogranicznik na początku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzes77 napisał:

Wg mnie taka, jak przedstawiłeś na 1 focie, ważne by miała punkt 0 uniesiony ku górze, wtedy ryba nie przesuwa się do przodu i odczyt miary jest najbardziej precyzyjny. @Splot ma fajną miarę, ale łatwo przesunąć rybę do przodu i odczyt jest zły, cm uciekają.

Podpisuję się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2019 o 10:55, Grzes77 napisał:

Wg mnie taka, jak przedstawiłeś na 1 focie, ważne by miała punkt 0 uniesiony ku górze, wtedy ryba nie przesuwa się do przodu i odczyt miary jest najbardziej precyzyjny. @Splot ma fajną miarę, ale łatwo przesunąć rybę do przodu i odczyt jest zły, cm uciekają.

Taka jest super.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2019 o 10:45, Grendziu napisał:

Pytanie do forumowiczów, ktorzy używają.  Jaka wg Was powinna być miara? (Nie sugerować sie fotkami)

Już masz @Grendziu odpowiedź powyżej, zamawiaj takie jak na pierwszym zdjęciu, a potem na zachętę porozsyłaj nam w gratisie :D:P. Adresy znasz, a jak nie, to Ci podamy :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 godzin temu, Grzes77 napisał:

Już masz @Grendziu odpowiedź powyżej, zamawiaj takie jak na pierwszym zdjęciu, a potem na zachętę porozsyłaj nam w gratisie :D:P. Adresy znasz, a jak nie, to Ci podamy :champagne-2010:

Czekam na projekt od Grafika. Dzis meczyl sie z czymś innym dla Fundacji.  Nie mam prawa naciskać, aby przyspieszyć :icon_arrow1:

Prawdopodobnie miary będa Hande Made mniej więcej takie kak proponowałeś - fundacja szuka sponsorów na zakup. Rozumiem, że zgłaszasz się na ochotnikaB|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...