Skocz do zawartości

Miara wedkarska


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
1 minutę temu, Grzes77 napisał:

Tak, na ochotnika wypróbuję te gratisowe miarki :P:champagne-2010:

Sponsoringu dla Twoich i innych setek punktowanych:221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Grendziu napisał:

Sponsoringu dla Twoich i innych setek punktowanych:221_see_no_evil:

Ja nie wiem o czym Ty do mnie piszesz,  ale niech Ci będzie i dla innych też wyślij :P:champagne-2010:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat używam miar, które mają zablokowany listwą początek linijki.
Czyli tak jak Grendziu pokazywał w pierwszym poście.
miara.jpg.07df066b42d56a7101a1ee18584ce795.jpg

Z racji tego, że bywa, że w ciągu dnia mierzę ponad 1000 sztuk ryb, to uważam, że bardzo ważny i wygodny jest ten prostopadły ogranicznik.
U mnie jedynie różnica jest taka, że linijka ma dokładność do 1mm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
42 minuty temu, Kotwic napisał:

Od wielu lat używam miar, które mają zablokowany listwą początek linijki.
Czyli tak jak Grendziu pokazywał w pierwszym poście.
miara.jpg.07df066b42d56a7101a1ee18584ce795.jpg

Z racji tego, że bywa, że w ciągu dnia mierzę ponad 1000 sztuk ryb, to uważam, że bardzo ważny i wygodny jest ten prostopadły ogranicznik.
U mnie jedynie różnica jest taka, że linijka ma dokładność do 1mm.

Fajna sugestia z tym 1mm:icon_arrow1:, choć z drugiej strony logo czy tło z wizją graficzną może być docelowo zamazane.:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uzmysłowiłem czytając ten watek, że nie mam takiej miary. Do tej pory posiłkowałem się zwyklym centymetrem dolączonym do wagi wędkarskiej :D. Nie obrażę się jak mi wyślesz taką do testów. Chętnie przytulę,  po co mam kupować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 minut temu, Sołtys stan napisał:

Właśnie sobie uzmysłowiłem czytając ten watek, że nie mam takiej miary. Do tej pory posiłkowałem się zwyklym centymetrem dolączonym do wagi wędkarskiej :D. Nie obrażę się jak mi wyślesz taką do testów. Chętnie przytulę,  po co mam kupować :D 

Sponosorem jest @Grzes77 Jego pytaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym przytulił taką miarę . Coś tam mogę przelać na konto ale nie miliony
Gadżety reklamowe przeważnie rozdają za Free. Jak będą to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Grendziu napisał:

Sponosorem jest @Grzes77 Jego pytaj?

Sponsorem jestem, jednak tylko dla siebie :D, gdybym chciał zasponsorować miarki wszystkim z tego forum, których cenię, szanuje i lubię, to bym musiał zawiesić wędkarstwo na ten sezon i nabrać kredytów. Gdbym chociaż pracował w nieruchomościach, to wtedy co innego, wszystkim bym fundnął, bo nie jestem sknera, tylko, że ja nikogo nie znam pracującego w nieruchomościach, bo bym wtedy z takim jegomościem zagadał o sponsorowaniu tych miarek, więc pozostaje nam tylko zakup w formie każdy za swoje oszczędności. Jedynie możemy sobie z @cygan786, @elvis i @PawelL pozwolić na jedną przesyłkę i przy okazji wspólnego wędkowania rozdzielić miarki między sobą :D:P:champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 minuty temu, Grzes77 napisał:

Sponsorem jestem, jednak tylko dla siebie :D, gdybym chciał zasponsorować miarki wszystkim z tego forum, których cenię, szanuje i lubię, to bym musiał zawiesić wędkarstwo na ten sezon i nabrać kredytów. Gdbym chociaż pracował w nieruchomościach, to wtedy co innego, wszystkim bym fundnął, bo nie jestem sknera, tylko, że ja nikogo nie znam pracującego w nieruchomościach, bo bym wtedy z takim jegomościem zagadał o sponsorowaniu tych miarek, więc pozostaje nam tylko zakup w formie każdy za swoje oszczędności. Jedynie możemy sobie z @cygan786, @elvis i @PawelL pozwolić na jedną przesyłkę i przy okazji wspólnego wędkowania rozdzielić miarki między sobą :D:P:champagne-2010:

 

Dołożę od ceny zakupu 5zł jako cegiełka dla Fundacji :P Czekam na projekt i ustalenia końcowe, wiem tylko, że jak kupię 50 sztuk będzie taniej, jak 10 sztuk to drożej.
Fundacja ma tyle do wydania w tym miesiącu a jest zadłużona niestety, że aż boli :P

Do tego w tym miesiącu czynsz, zarybienia, a i targi nie były za free, mam nadzieję, że do końca roku (może życia mnie spłaci):221_see_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grendziu napisał:

... że jak kupię 50 sztuk będzie taniej, jak 10 sztuk to drożej...

Kup 100, bo coś czuję, że będzie to HIT, no a wiesz, ja "mam nosa" do interesów :D:champagne-2010: (kiedyś Ci o tym przypomnę).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...