Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Tench_fan dla mnie zabawa z rekordami jest super. Cały czas myślałem gdzie i na jakie ryby się ustawić aby coś namieszać w tabeli. My i tak mamy trochę łatwiej dzięki Odrze, chłopaki ze wschodniej ściany muszą chyba więcej się nakombinować.

Jeśli Radziu @Tench_fan masz taką tabelę jak @Grendziu to nie trzeba, bo bedę miał ją wieczorem. Ale jeśli to coś innego daj znać i na priv wyślę maila na, który możesz podesłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Splot napisał:

@Tench_fan dla mnie zabawa z rekordami jest super. Cały czas myślałem gdzie i na jakie ryby się ustawić aby coś namieszać w tabeli. My i tak mamy trochę łatwiej dzięki Odrze, chłopaki ze wschodniej ściany muszą chyba więcej się nakombinować.

Jeśli Radziu @Tench_fan masz taką tabelę jak @Grendziu to nie trzeba, bo bedę miał ją wieczorem. Ale jeśli to coś innego daj znać i na priv wyślę maila na, który możesz podesłać.

Nie wiem jaką tabelkę ma Darek, jak wyglądało to w moim przypadku to wiadomo.

Nie obędzie się bez ręcznego sprawdzania i liczenia punktów za poszczególne rybki. Do tego miałem notatki/zeszyt.

Przedstawieni wyników w taki sposób jak to robiłem, pozwalało zainteresowanym na bieżąco oceniać swoją pozycję oraz ile punktów

zaliczałem w przypadku każdej wyprawy ( Można było ewentualnie zainterweniować).

 

Moje tabele pozwalały mi jedynie z automatu ( formuły) zliczać punkty dla poszczególnego łowcy w skali miesiąca i przenieść tą wartość

to drugiej tabeli sumującej wyniki w skali sezonu. Można to było oczywiście wpisywać ręcznie, takie tylko drobne udogodnienie.

 

Pytanie jest czy korzystasz z Open Office, bo to kwestia otwarcia pliku.

Należałoby być przy tym uważnym, bo w tabelach działały zarówno formuły jak i część pól było wypełniane ręcznie.

Miałem osobne zakładki itd. :D

Często jest tak, że łatwiej jest samemu coś zrobić od podstaw, niż edytować i przekształcać jakiś wzorzec.;)

 

Jak coś daj znać i na PRIV podeślij e-mail to wyślę pliczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...