Skocz do zawartości

WIRTUALNE MISTRZOSTWA FUNDACJI dlaRyb.pl - wspólne relacje LIVE


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dzisiaj poległem, ale z lenistwa i przez świetne towarzystwo. Poprostu nie chciało mi się łowić tych karasi.
Strasznie brudzą i trzeba non stop wycierać ręce by zrobić zdjęcie.
Dodatkowo weszły mi płocie i mniejsze karasie co skutecznie mnie zniechęciło.
W sumie złowiłem kilkanaście karasi, kilka płotek 15-20 cm i jednego karpia około 50 cm , ale nie ja go wyjalem tylko kolega więc nie zaliczam. Zabawa była przednia, pogoda również choć wiało.
Dodaję kolejne dwie rybki których nie wtxucslen wcześniej, bo przez tą aplikację padł mi telefon.
Czyli w sumie do punktacji dzisiaj weszło mi 6 karasi. d8050391499360286248acd5798889d5.jpgaa2091325812681a5edad3d20504144b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kotwic napisał:

Już uwzględnione (błędnie wkleiłem dane i zabrakło punktów).

Ni kumam.

W tabelce w statystykach podane jest 3 rybki ( połów 06.04) ale punktów brak, zatem do 218 pkt nie doliczono wczorajszych.

Zatem brakuje 35 pkt.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tench_fan napisał:

Ni kumam.

W tabelce w statystykach podane jest 3 rybki ( połów 06.04) ale punktów brak, zatem do 218 pkt nie doliczono wczorajszych.

Właśnie przez błąd wklejenia (13.04. był wpis 3 ryby, a brakowało obok wpisu: 35 pkt), już poprawione. Łącznie masz 253 pkt do dnia 14.04.2019 r.

Chwila nieuwagi lub błąd klawiatury i już wychodzi gorzej niż powinno.
Staram się by było jak najlepiej, dlatego pełniejsza tabela jest w statystyce, by sprawdzać i informować.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kotwic napisał:

 

Widziałem to zdjęcie i miałem Cię o to zapytać, bo właśnie uzupełniam wyniki.

Według mnie to była certa, chociaż zdjęcie nie było bardzo szczegółowe.
Czy to możliwe, że tam gdzie łowiłeś są certy?

Tak to była certa, których sporo jest na Jagodnie. Przepraszam za gapiostwo, bo i tak za mała była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...