Skocz do zawartości

Statystyka połowów "Wirtualnych Mistrzostw"


Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym wątku prowadzona będzie ewidencja połowów : Wirtualnych Mistrzostw Fundacji dlaRyb.

Suma punktów w tabeli dotyczy wędkarza a nie konkretnego połowu.
Suma punktów będzie każdorazowo podawana przy pierwszym wpisie danego wędkarza (w roboczej, miesięcznej tabeli).
Punkty naliczam za każdy przekroczony centymetr na miarce, zaokrąglając w dół.
W podsumowaniu miesięcznym lista zostanie uporządkowana w hierarchii malejącej.
 

Marzec 2019 r.

.obraz.png.9b7edfda50b2ff7262d76d7b09503785.png


Kwiecień 2019 r.

obraz.png.b3b44e16ece27b67e95f3ceb02174b3f.png

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

@Kotwicrozumiem, że przejmuesz obowiązki sędziego, a ja ogarniam resztę :champagne-2010: Dziękuje. Mam nadzieję, że będziesz systematyczny;)

Postaram się poprowadzić dokumentację.
W miarę możliwości będę aktualizować tabele połowów/wyników.
Po zakończeniu miesiąca zrobię zestawienie i umieszczę je poniżej właściwego miesiąca.

Jeśli to możliwe, to proszę o podawanie informacji:
- data połowu i godzina połowu (jeśli nie ma tego na zdjęciu),
- czas połowu,
- łowisko, najlepiej nazwa albo przynajmniej: jezioro, rzeka, staw, zbiornik zaporowy, (jeśli ktoś nie chce podawać nazw, to proszę wysłać na PW do mnie, nie będą ujawniane, ale ja będę miał dane do porównań),
- ryby złowione dodatkowo, nie objęte zawodami (będę miał dane do porównań),
- metoda połowu: spławik, grunt, spinning, mucha, morze.

Oczywiście, wszelkie błędy i omyłki zgłaszać niezwłocznie. Ludzka rzecz błądzić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Grendziu siatą przejechał po Nienawiszczu i dlatego udalo mu się dorwać te dwie punktowane płoteczki :D Ale siatką też trza umiec łowić. Wędką to każdy głupi potrafi. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, Dominik napisał:

A kto jest liderem? Będzie wiadomo, czy trzeba samemu liczyć?

Hmmm. Może bede liczyć na bieżącą tam, a @Kotwicmnie skoryguje jakby co i tu będzie podawał, bo....:39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grendziu napisał:

Hmmm. Może bede liczyć na bieżącą tam, a @Kotwicmnie skoryguje jakby co i tu będzie podawał, bo....:39icon:

Ale ja powaznie pytam. Skoro to jest jakas rywalizacja, to trzeba ustalic kto jest 1, a nie zwyczajnie raportować kto, gdzie i kiedy łowił. Jak tak chcecie, to podrzuce Wam mój rejestr pod koniec roku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dominik napisał:

A kto jest liderem? Będzie wiadomo, czy trzeba samemu liczyć?

A kysz Demoniku niedobry. ;):D

Na poważnie.
Jeśli uważacie, że warto na bieżąco podliczać kto jest liderem, to proszę pisać śmiało.
Postaram się potestować, czy kopiowanie tabel z Exela zachowuje "kolorowe" komórki. Bo samo dodanie kolumny "suma punktów" to żaden kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Kotwic napisał:

A kysz Demoniku niedobry. ;):D

Na poważnie.
Jeśli uważacie, że warto na bieżąco podliczać kto jest liderem, to proszę pisać śmiało.
Postaram się potestować, czy kopiowanie tabel z Exela zachowuje "kolorowe" komórki. Bo samo dodanie kolumny "suma punktów" to żaden kłopot.

Bo to loguję się Pan codziennie i dajesz kolego na bieżąco :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem tabelę, mam nadzieję, że teraz jest bardziej wyrazista :P.
Zgłaszać sugestie i uwagi, bo jak zablokuję wątek, to tylko w "Hyde Park" pozostanie swoboda wypowiedzi ;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...