Skocz do zawartości

Statystyka połowów "Wirtualnych Mistrzostw"


Kotwic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Przed chwilą, Kotwic napisał:

Poprawiłem tabelę, mam nadzieję, że teraz jest bardziej wyrazista :P.
Zgłaszać sugestie i uwagi, bo jak zablokuję wątek, to tylko w "Hyde Park" pozostanie swoboda wypowiedzi ;):D.

Tyle ike będę mógł pomogę tam bez tabelki:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Dominik napisał:

Ale ja powaznie pytam. Skoro to jest jakas rywalizacja, to trzeba ustalic kto jest 1, a nie zwyczajnie raportować kto, gdzie i kiedy łowił. Jak tak chcecie, to podrzuce Wam mój rejestr pod koniec roku :) 

@Dominik Rozumiem i doceniam Twoje podejście. Masz rację, dobrze jest prowadzić dobrą i aktualną ewidencję połowów.
Postaram się to robić. W podsumowaniu miesięcznym chodziło mi tylko o to, że tak łatwiej zrobić podsumowanie.
Obawiam się, że nie zawsze wystarczy mi czasu by zrobić bieżące zestawienia, tym bardziej, że terenie mam tylko telefon, a na nim źle się pracuje w Exelu.
To pionierskie zawody, wszyscy musimy dograć swoje możliwości. Ważne, by była zabawa i współpraca. :beer1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
8 godzin temu, Kotwic napisał:

W tym wątku prowadzona będzie ewidencja wyników : Wirtualnych Mistrzostw Fundacji dlaRyb.

Założenia trzech pierwszych miejsc:
obraz.png.63fc79cb195871835c80d72ebe7dc706.png

Suma punktów w tabeli dotyczy wędkarza a nie konkretnego połowu.
Suma punktów będzie każdorazowo podawana przy pierwszym wpisie danego wędkarza (w roboczej, miesięcznej tabeli).
W podsumowaniu miesięcznym lista zostanie uporządkowana w hierarchii malejącej.
 

Marzec 2019 r.

obraz.png.8af26b067fa78a24ccd9e956d340955e.png

Ok. Nie zapomnij potem o rocznej dodatkowo.?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 21.03.2019 o 14:25, Kotwic napisał:

W tym wątku prowadzona będzie ewidencja połowów : Wirtualnych Mistrzostw Fundacji dlaRyb.

Suma punktów w tabeli dotyczy wędkarza a nie konkretnego połowu.
Suma punktów będzie każdorazowo podawana przy pierwszym wpisie danego wędkarza (w roboczej, miesięcznej tabeli).
Punkty naliczam za każdy przekroczony centymetr na miarce, zaokrąglając w dół.
W podsumowaniu miesięcznym lista zostanie uporządkowana w hierarchii malejącej.
 

Marzec 2019 r.

obraz.png.8b398551837dd735ce14c616ee49ab48.png

 

Teraz widzę :P
Proszę cytować, abym miał łatwiej w przyszłości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co z statystykami za maj i od początku zawodów? Maj zaraz się kończy. Ja i tak nie walczę o zwycięstwo,  ale dobrze by było aby była jakaś regularność i aktualizacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tench_fan napisał:

Co z statystykami za maj i od początku zawodów? Maj zaraz się kończy. Ja i tak nie walczę o zwycięstwo,  ale dobrze by było aby była jakaś regularność i aktualizacja.

Czasu brakuje, ciągle łowię jakieś szczupaki, sandacze i jesiotry i nie ma kiedy przy zliczaniu wyników posiedzieć. :P
Ale postaram się to nadrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...