Skocz do zawartości

Tenis


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
13 minut temu, Zola67 napisał:

Ale widać że trochę utyta dłuższe wymiany ją strasznie męczą.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nie znałem wcześniej fizycznosci Marty, ale uważam, że w wieku 19lat można trzy takie mecze grać pod rząd ? 

Świetny mecz, a Ukrainka niesamowicie ma połącznony moc z precyzją. 

Iga to zawodniczka kompletna w wieku 20lat, a co będzie za 5 czy 10????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Bardzo trudny, wyrównany mecz, myślę, że Iga wygrała doświadczeniem i głową. Do końca nie byłem pewien kto wygra. Brawo Iga i Marta ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudny, wyrównany mecz, myślę, że Iga wygrała doświadczeniem i głową. Do końca nie byłem pewien kto wygra. Brawo Iga i Marta
Ja bym jeszcze dołożył kondycję. Zabiegała Ukrainkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
17 minut temu, elvis napisał:

Ja bym jeszcze dołożył kondycję. Zabiegała Ukrainkę. emoji122.png

Zgoda, praca nóg Igi fenomenalna, myślę, że mimo wszystko Marta kondycyjnie by to wytrzymała, jednak Iga gra perfekcyjny tenis i te detale zrobiły różnice. Iga nie ma układu nerwowego, w tenisie wielokrotnie przegrywałem mecz prze "jedna nieudaną piłkę" wciąż o niej pamiętając, w ciągu sekundy cały poziom siadał. 

Widać to też po profesjonalistach, potrafią się zagubić po jednym nieudanym zagraniu, a Iga czegoś takiego nie ma, ona zawsze wie, co chce i jak chce grać dalej. Jest Wielka. 

Ja osobiście bardzo się cieszę, że w kobiecym tenisie od kilku lat doszło do przełamania dominacji sióstr Williams, one nie były kobiece, przerośnięte kotlety... A Iga pokazuje całe piękno tenisa - chodzi o grę przed wszystkim???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że psychika też tu ma ogromne znaczenie. Często takie pojedynki wygrywa się chłodną głową. Wkurzały mnie te nie trafiane skróty Igi ale trzeba przyznać że Ukrainka świetnie to czytała.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

1 set przegrany od tamtego roku, Greczynka niesamowicie odbija. Trzymam kciuki, brakuje mi dzisiaj i Igi gry kombinacyjnej, skróty, rotacje, slajsy, aby wybić ją z rytmu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...