Skocz do zawartości

Tenis


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Gdy zacząłem oglądać Ige to z meczu wygranego, przegrała - drugi raz pod rząd i stwierdziłem, że lepiej dla Niej jak przestanę ją śledzić w TV. 

Dzisiaj obejrzałem chwilę Huberta, przy stanie 1:2 w setach i chyba od 4:3 w gemach. Co On dzisiaj grał????

Jeśli jutro przejdzie Legendę, swojego idola, to media i kibice będą piać z zachwytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Umarł Król, niech żyje Król. 

Co dzisiaj zrobił Hubert to nie mam pytań. Pokonał idola, chodząca Legendę tenisa ziemnego, tenisistę kompletnego Federera. 

Brawo Hubert, to Ty dzisiaj byłeś Mistrzem???

IMG_20210707_191547.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Administrator

Brakuje mi nie tylko w tym wątku Pana @Jurek???

Iga ponoć idzie na finał, nie widziałem jej w tym sezonie, ale z Barty może mieć problem. Czas włączyć tv o odpowiedniej godzinie.

I pomyśleć, że w moim życiu był czas, gdy  ? był ważniejszy od wędkarstwa, a ja na korcie spędzałem od 2/6h godzin na dobę ? ja chcę tamte czasy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 godzin temu, mav3rick napisał:

Najpierw Barty i Iga muszą awansować do finału, a to jeszcze tylko i aż jeden mecz. Oby Idze się udało, ale ma w nogach 3h ćwierćfinału w upale.

Barty wzięła to na luzie, treningowo, całkowita dominacja. To co pokazała dzisiaj Australijka rozwiewa wątpliwości, kto wygra Australian Open. Oczywiście całym serduchem jestem za Polką, pod warunkiem, że dojdzie do finału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

"Nigdy nie byłem przeciwko szczepieniom, ale zawsze popierałem wolność do wyboru tego, co przyjmujesz do swojego ciała" - Novak Djokovic.

Przyznaję, że nie przpadałem za tym Panem, zawsze byłem TEAM NADAL, a jeszcze wcześniej TEAM AGASSI, ale za to, że ktoś broni wolności wyboru jestem za.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2022 o 09:44, Grendziu napisał:

"Nigdy nie byłem przeciwko szczepieniom, ale zawsze popierałem wolność do wyboru tego, co przyjmujesz do swojego ciała" - Novak Djokovic.

Przyznaję, że nie przpadałem za tym Panem, zawsze byłem TEAM NADAL, a jeszcze wcześniej TEAM AGASSI, ale za to, że ktoś broni wolności wyboru jestem za.

Iga ma pikne nóżki, no jak gazelka. ja bym zabronił gry w spodenkach pod kiecą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, christhof70 napisał:

zaraz gra Iga. oby bez spodenek ?

Nie oglądam, bo mi kupon zjadła ostatnio i już nigdy więcej nie gra u buka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Jak ja zaczynałem grać w tym klubie, to Igi Świątek,nie było jeszcze w planach.

Zarawane noce, dziesiątki godzin tygodniowo, studia, najlepszy czas w życiu... Dzisiaj nie wiem już jak wygląda rakieta niestety... Czasu nie oszukamy, co nie oznacza, że nie chciałbym jeszcze kiedyś wejść na kort. Tylko i aż dwie operacje od wejścia na kort...

IMG_20220323_170942.jpg

IMG_20220323_170914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...