Skocz do zawartości

Reklamacja Browning Sphere w Askari


Ardiansson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Artur napisał:

 

Jeśli będziesz miał jakieś problemy z tą reklamacja proszę daj mi znać wtedy zgłosimy to do dyrektora na Polskę Zebco 

 

Dzwoniłem dziś do naszego oddziału Zebco i rozmawiałem o tej sprawie. Kazali mi wysłać opis sytuacji a oni go prześlą do centrali w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci wędki na reklamację przyjmują bo zależy im na opini. To tylko dobra wola sklepu żeby w tym pomóc. Wydaje mi się że im się po prostu nie chce bo trzeba wysłać, ponieść koszt paczki, zapakować poświęcić czas itd... a zysku nie ma. 

Miałem podobnie z wędką drennan. Również nie tanią. Sklep w którym kupiłem nie załatwił nic przez kilka tygodni. Chyba nawet nie wysłali do swojego dostawcy. I nawet nie chcieli sprowadzić elementu. Usłyszałem przedziwne historie jakie to trudne i niewykonalne. Zgłosiłem się do drapieżnika, w kilka dni załatwili mi element a przy okazji dowiedziałem się że każda pęknięta wędka drennan jest wymieniana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja kiedyś miał problem ze sztycą Matrix, złamała się chyba nawet na pierwszej rybie. Był to jeden element. Do sklepu xyz wysłałem fotkę co z tym fantem zrobić. Zapomniałem o temacie i tu nagle... Cała nów sztycą u mnie w domu. Jeśli dobrze pamiętam to chyba @Ostapzawinął mi te popsutą i zrobił coś ekstra. Jeśli komuś się chcę to dba o klienta i tyle:champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj sprawa reklamacji została zamknięta, ale po kolei.
Po umieszczeniu tu postu skontaktowałem się 9 kwietnia (wtorek) z Zebco PL, gdzie kazano mi opisać sprawę.
W sobotę dostałem telefon z Askari, gdzie poinformowano mnie, że wymienią mi wędkę na nową w wersji 100 g, o której wspominałem w pierwszej rozmowie ze sklepem.
Zapłaciłem różnicę w wartości modeli + koszty wysyłki i dziś odebrałem nową Browning Sphere 3.9 m 100 g :)
Nie wiem czy i jaki wpływ miał umieszczony tu post oraz czy centrala Zebco wywarła naciski na sklep w tej sprawie, ale koniec końców jestem zadowolony z rozwiązania sprawy. Oczywiście szkoda, że z takim przygodami, ale się udało.

20190418_134744-774x1032.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Stary że sprawa na +!  Co by nie powiedzieć i nie bronić Ojczyzny, jednak klient nadal w takich wypadkach jest w odwrocie.  Warto poruszać tematy. Odpłaci nam się w przyszłości. Oby najmniej reklamacji! :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie powinno poruszać się takich spraw - bo takich spraw nie powinno w ogóle być :P Reklamacja, to reklamacja i sklep ma zasr*** obowiązek tym się zająć.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...