Skocz do zawartości

Rekordowe ryby forum dlaRyb sezonu 2019


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. :champagne-2010:

Może być też tak jak w przypadku Mariusza ostatnio.

Nie zgłaszał leszczy, czy karasia w pucharze, ale tu tak. I wtedy jak najbardziej zrobił prawidłowo.

W ten sposób przeglądam tylko dwa wątki. Mój i wirtualnych zawodów.

W związku z tym, że jest jeszcze wątek wyników nad wodą, wątki autorskie i miałbym zbyt wiele ich do pilnowania/przeglądania.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 10 jubileuszowe wydanie moich zestawień.

Notowania, spadki, awanse - kojarzy mi się z  listą przebojów radiowej "Trójki" i świetnym klimatem prowadzącego Marka Niedźwieckiego.

Mnie do niego daleko, lecz w tym "świątecznym" wydaniu przymrużę oko i pozostanę w tej konwencji - "wędkarsko - muzycznej". ;)

Co zatem było grane w ubiegłym tygodniu?

Kto "śpiewająco" połowił, komu zaś przytrafiło się "zafałszować"?

 

Z "wysokiego C" zaczął Arek - @ArekH pięknie wędkując na Odrze i łowiąc śliczne jazie, w tym 46cm. B|:beer1:

Mi udało się odpowiedzieć tym samym w środę, wyrównując swój tegoroczny rekord.

Zatem zestawienie jazi otwierają dwie 46 cm ryby. " Tak więc do końca sezonu będzie walka o prymat w tej kategorii.

 

Mariusz - @MrProper najpierw przeżywał gorycz porażki w związku z stratą wielkiego szczupaka,

by następnie "dać mistrzowski występ" i chwalić się wielkim linem - 49 cm. :champagne-2010:

Tam to dopiero jest ścisk. Poziom niesamowity. Trzy wielkie liny - @MrProper, @Grendziu, @Hotpoint.

Jak tam znaleźć dla siebie miejsce? Wyzwanie ogromne. O.o

 

Moje piątkowo /sobotnie  wędkowanie na Warcie okazało się marnym popisem. ;) :(

Nasz "wrocławskiemu maestro" Michał - @Splot chciał dać z kolei koncert na Odrze, lecz również zaliczył występ nieudany.
Czyżby ktoś "podmienił partyturę" naszemu mistrzowi? ;):D

 

Wspomnę także o "gościnnych występach" naszych zawodowców.

@Grendziu, @Marcel, @Kubik I @Jacob ruszyli na tournee. ;)B| w Polskę. Z sukcesami, a jakże. :champagne-2010:

 

Co przyniesie kolejny tydzień?

Niezależnie czy solo, czy w duecie, a może w zespole, "dajcie czadu"!

Do zobaczenia/ usłyszenia (;)) w następnym notowaniu :

5cf5162a62204_10.Rekordowerybysezonu-nadzie02_06.jpg.27465b644196b41a873c3e8cccecccd1.jpg

 

Dla tych co doczytali do końca mała niespodzianka.

Coś wędkarsko i muzycznie. Mam nadzieję, że miło dla ucha i oka.

Życzę pięknych widoków i doznań nad naszymi wodami:

 

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wieści z minionego tygodnia? Czas na kolejny odcinek zestawień.

Nie przyniósł on dużych zmian.

Cieszy włączenie się do rywalizacji Emila - @mav3rick, który łowiąc przyjemnego klenia zajął 1 miejsce na pudle.

Powoduje to, że dla Adasia - @cygan786 zabrakło tam już miejsca.

 

Kilka kategorii ma już wyśrubowane wyniki, więc o zmiany tam już trudniej.

Nasz Mariusz - @MrProper rozsiadł się na tronie w przypadku karasia srebrzystego, leszcza i lina. :champagne-2010:

Ryb popularnych i chętnie łowionych. Konkurencja tam ogromna, a wyniki na wysokim pułapie. :D :39icon:

Pozostało jeszcze trochę możliwości, warto postawić na łowienie wzdręgi, karasia pospolitego, czy obrać za cel drapieżniki takie jak sandacz, boleń.

Z rzecznych ryb brakuje również brzany, a także sporo można zmienić w przypadku certy czy świnki.

Liczę, że choćby Grześ - @Grzes77 przymierzy się do Wisły i spróbuje podnieść poprzeczkę.

Myślę też, że Michał - @Splot zaliczy wielki "come back" i pochwali się super rybami z Odry.

 

Tymczasem dla części osób szykuje się wyjazd na zlot, gdzie również powinno "paść" kilka fajnych ryb.

Zachęcam do robienia zdjęć z miarką i datą. :D

Co prawda rywalizacja pucharu live w czasie zjazdu została zawieszona - tak to rozumiem ( na rzecz zawodów o puchar Jurka) , ale zgłoszenia do mego wątku przyjmę.

Także polujcie na wielkie liny, karasie ( a takie przecież tam są). Możliwe również, że pojawią się duże jesiotry, karpie i amury.

Łowcy drapieżników też powinni tam znaleźć coś dla siebie.

Poniżej aktualne tabele - stan na 09.06 włącznie :

5cfe00d2b7307_11.Rekordowerybysezonu-nadzie09_06.jpg.7e669ff5c80d32e1905ef16bdee9656a.jpg

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tench_fan napisał:

Liczę, że choćby Grześ - @Grzes77 przymierzy się do Wisły i spróbuje podnieść poprzeczkę.

Też na to liczę :D:champagne-2010:

Mam plany od tego czwartku powrócić nad Wisłę, zależy ile będę miał czasu, to będzie klasyczna przystawka, lub gdy nie będę miał tyle, co trzeba, to jadę na klenie ze skórką chleba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tench_fan napisał:

Jakie wieści z minionego tygodnia? Czas na kolejny odcinek zestawień.

Nie przyniósł on dużych zmian.

Cieszy włączenie się do rywalizacji Emila - @mav3rick, który łowiąc przyjemnego klenia zajął 1 miejsce na pudle.

Powoduje to, że dla Adasia - @cygan786 zabrakło tam już miejsca.

 

Kilka kategorii ma już wyśrubowane wyniki, więc o zmiany tam już trudniej.

Nasz Mariusz - @MrProper rozsiadł się na tronie w przypadku karasia srebrzystego, leszcza i lina. :champagne-2010:

Ryb popularnych i chętnie łowionych. Konkurencja tam ogromna, a wyniki na wysokim pułapie. :D :39icon:

Pozostało jeszcze trochę możliwości, warto postawić na łowienie wzdręgi, karasia pospolitego, czy obrać za cel drapieżniki takie jak sandacz, boleń.

Z rzecznych ryb brakuje również brzany, a także sporo można zmienić w przypadku certy czy świnki.

Liczę, że choćby Grześ - @Grzes77 przymierzy się do Wisły i spróbuje podnieść poprzeczkę.

Myślę też, że Michał - @Splot zaliczy wielki "come back" i pochwali się super rybami z Odry.

 

Tymczasem dla części osób szykuje się wyjazd na zlot, gdzie również powinno "paść" kilka fajnych ryb.

Zachęcam do robienia zdjęć z miarką i datą. :D

Co prawda rywalizacja pucharu live w czasie zjazdu została zawieszona - tak to rozumiem ( na rzecz zawodów o puchar Jurka) , ale zgłoszenia do mego wątku przyjmę.

Także polujcie na wielkie liny, karasie ( a takie przecież tam są). Możliwe również, że pojawią się duże jesiotry, karpie i amury.

Łowcy drapieżników też powinni tam znaleźć coś dla siebie.

Poniżej aktualne tabele - stan na 09.06 włącznie :

5cfe00d2b7307_11.Rekordowerybysezonu-nadzie09_06.jpg.7e669ff5c80d32e1905ef16bdee9656a.jpg

Radek Żałuje że nie ma mnie na czwartym  podium ?

No ale co zrobić jak adrenalina czasem zaślepia sprawne myślenie ?

A może to nie adrenalina a skleroza ?????

2D4FF00E-5D94-4A70-9D60-3048E911B74A.thumb.jpeg.b310b001be52caafb91eb9ba8d20eac1.jpeg

W ferworze walki z aurą i rybą użyłem nie odpowiedniej Apki. 

?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby zgłosić rybę złowioną w czasie zjazdu to proszę.:D Zostało złowione kilka większych ryb.

Zaktualizuję tabele wieczorem, na podstawie tych danych jakie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...