Skocz do zawartości

Rekordowe ryby forum dlaRyb sezonu 2019


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 To 12 część moich zestawień. Przedstawia stan na 17.06 włącznie.

 

Od ostatniego zestawienia złowiono trochę "fajnych ryb" lecz troszkę im brakowało by trafić na podium.

Szczególnie ta sytuacja dotyczyła leszczy.

Mimo wszystko doszło do pewnych przetasowań, a to za sprawą Zlotu forum dlaRyb

Mimo, że rybki nie współpracowały zbyt dobrze ( prawdopodobnie na skutek wysokich temperatur ) złowiono kilka ładnych linów.

W tym rybkę 45 cm, która skusiła się na zestaw Łukasza @Ostap.

Jednak wyśrubowane rekordy sprawiają, że nie mogła się znaleźć na podium moich zestawień.

Nie złowiono o dziwo żadnego karasia srebrzystego, a liczyłem na to, że tu mogą dokonać się zmiany w klasyfikacji.

Mamy za to pięknego amura zgłoszonego przez  Roberta - @Kubik  87 cm torpedy :39icon:

Tym samym zepchnął Darka - @Grendziu z tronu. Co prawda Darek wygraża się, że

Dnia 16.06.2019 o 13:23, Grendziu napisał:

Zjechaliśmy, od jutra zacznę łowić ryby?????

Zobaczymy jednak co wyjdzie z tych deklaracji.B|

Dzięki rybom złowionym na Nienawiszczu zagościłem w dwóch klasyfikacjach, gdzie mnie dotychczas nie było.

Szczupak i jesiotr sprawiły, że stanąłem na 2 stopniu podium w obu przypadkach. W doborowym towarzystwie.:D

Aktualne tabele poniżej :

5d07ea06db225_12.Rekordowerybysezonu-nadzie17_06.jpg.73a9f00f0ec092a79e9706a55aeab892.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakub_wr napisał:

Fajny wątek, dopiero na niego wpadłem. Aż żałuję że nie noszę takiej ładnej miarki jak u Was na fotkach. 90cm może więcej...

Niestety Jakubie, ale warunki konieczne to czytelne zdjęcie na miarce, oraz samo zdjęcie opatrzone datą.

Wszystko to zostało "wyłuszczone" na samym początku wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2019 o 16:07, Tench_fan napisał:

Niestety Jakubie, ale warunki konieczne to czytelne zdjęcie na miarce, oraz samo zdjęcie opatrzone datą.

Wszystko to zostało "wyłuszczone" na samym początku wątku.

Nie wiem Radku czy zauważyłeś brak daty na zdjęciu  Roberta z Amurem

Nie wiem czy to twój błąd albo mój zepsuty telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...