Skocz do zawartości

Rekordowe ryby forum dlaRyb sezonu 2019


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja obejmująca również dzień dzisiejszy.

Na "pudłach" pojawili się @PawelL ( płotka), @ArekH ( karp), @Grendziu ( jesiotr) oraz @Semi (wzdręga)

Wiem Tomku, że nie jesteś z tego zadowolony, ale pewnie szybko poprawisz wynik. :beer1:

Póki co wzdręg zbyt wiele  nie zgłaszacie B|

5cb39e5910ac2_Rekordowerybysezonu-nadzie14_04.jpg.70dc12770526e81c4ad0e427a2e90b6a.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu, a czy jeśli ktoś złowił dwie duże ryby tego samego gatunku ,to nie powinien być dwa razy wpisany w tabelkę?
Np Grendziu ze swoimi amurami. Powinien być na pierwszym i drugim miejscu, bo tu chodzi o ryby , a nie łowcę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elvis napisał:

Radziu, a czy jeśli ktoś złowił dwie duże ryby tego samego gatunku ,to nie powinien być dwa razy wpisany w tabelkę?
Np Grendziu ze swoimi amurami. Powinien być na pierwszym i drugim miejscu, bo tu chodzi o ryby , a nie łowcę.

Wiem że z tego punktu widzenia to zasadne, ale ja wyszedłem z innego. Jeśli złowię np. 2 karpie po 10 kg to nadal moja życiówka będzie wynosiła 10kg. To samo przełożyłem na sezon. Największa płoć Michała @Splot na tą chwilę 32 cm. Dopóki nie złowi większej np. 33 cm nie uwzględnię tego. Nawet jeśli jutro złowi płoć 30 cm nie pojawi się na 2 stopniu podium. Tak to sobie wymyśliłem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała aktualizacja.

Stan na 22.04. Moich "wybryków" ;) na Ownicach nie uwzględniam.

Co ze zmian :

@Grzes77 poprawił się z certą, a ja z jaziem.

@MrProper wskoczył na 1 miejsce w kategorii leszcz, a @Splot krąp.

@elvis przeskoczył @Grendziu w klasyfikacji największy karp.

 

5cbec99835c98_Rekorsowerybysezonu-nadzie22_04.jpg.b198eaf1dc727a3c8202686f320d2bbe.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.
Stan na 22.04. Moich "wybryków"  na Ownicach nie uwzględniam.
Co ze zmian :
[mention=722]Grzes77[/mention] poprawił się z certą, a ja z jaziem.
[mention=861]MrProper[/mention] wskoczył na 1 miejsce w kategorii leszcz, a [mention=477]Splot[/mention] krąp.
[mention=4]elvis[/mention] przeskoczył [mention=2]Grendziu[/mention] w klasyfikacji największy karp.
 
5cbec99835c98_Rekorsowerybysezonu-nadzie22_04.jpg.b198eaf1dc727a3c8202686f320d2bbe.jpg
Super robota

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.
Stan na 22.04. Moich "wybryków"  na Ownicach nie uwzględniam.
Co ze zmian :
[mention=722]Grzes77[/mention] poprawił się z certą, a ja z jaziem.
[mention=861]MrProper[/mention] wskoczył na 1 miejsce w kategorii leszcz, a [mention=477]Splot[/mention] krąp.
[mention=4]elvis[/mention] przeskoczył [mention=2]Grendziu[/mention] w klasyfikacji największy karp.
 
5cbec99835c98_Rekorsowerybysezonu-nadzie22_04.jpg.b198eaf1dc727a3c8202686f320d2bbe.jpg
Radziu, proszę abyś uwzględnił swoje ryby w zestawieniu. Podobnie jak i w zawodach.

Ps. Złowiłem tydzień temu jesiotra który nie zmieścił się na miarce. Miał około 77-79 cm. 0b28f36d7849df45e366347cb0e8112a.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=4]elvis[/mention] jesiotra uwzględnię robiąc kolejne podsumowanie na koniec tego tygodnia.
Śmiało można przyjąć 79cm.
Spoko. Myślę że można by nawet i 82
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...