Skocz do zawartości

Rekordowe ryby forum dlaRyb sezonu 2019


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna część powieści w odcinkach. ;) Stan na koniec dnia 12.05.

I cóż nam przyniósł mijający tydzień?

Nasz odrzański łowca Arek - @ArekH "zatańczył z kleniami" ;). Największy z nich znalazł się w zestawieniu.

Inny rzeczny łowca, z Wrocławia ( Michał) - @Splot zdradził Odrę i wdał się w romans z komercją.

Związek ten zaowocował linem i karpiem(ami), które to "zamieszały w klasyfikacjach" i przyczyniły się do zmian w zestawieniach.

@Grendziu spada z podium w przypadku karpia, gdzie liderem zostaje właśnie Michał.

Mnie zaś udaje się dorzucić następne centymetry i umocnić się na czele okazałych jazi.

 

Tytułem reporterskiej powinności muszę wspomnieć, iż nasz kolega Emil @mav3rick pochwalił się pięknym rzecznym karpiem.

Jednak niedopatrzenie jego "sztabu trenerskiego" ;) ( brak zgłoszenia oraz zdjęcia z miarą) nie pozwala odnotować jego wyniku na światowych listach. :D;)

Dziękuję za uwagę i zapraszam za tydzień na kolejną relację.

 

5cd87e666d337_Rekordowerybysezonu-nadzie12_05.jpg.bfd809298d6869466eeebd63a9163baa.jpg

 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami kolejny odcinek.

Chyba zacznę je numerować, na wypadek gdyby ich emisja odniosła sukces na miarę " Mody na sukces" ;)

 

Co przyniósł nam ubiegły tydzień?

Bartek - @Zola67 włączył się do gry. Zgłoszony przez niego karp oraz lin pozwoliły pojawić się w zestawieniach.

Zjawia się "przy zielonym stoliku" :D i rozpycha na tyle skutecznie, że braknie miejsca dla Grzesia - @Grzes77,

który to to musi mu ustąpić miejsca w klasyfikacji karpia i lina. Spodziewana reakcja Grzesia już wkrótce.:P:39icon:

Wśród łowców drapieżników także mamy zmiany.

Kolega @Hotpoint "trafia w punkt", rzekłbym nawet "gorący punkt" i umiejscawia się ze swoim szczupakiem między @Marcel a @Grendziu.

Przyczaja się także za plecami Darka łowiąc pasiastego rozbójnika. Złowiony przez niego okoń pozwala wskoczyć na podium.

 

Miniony weekend nie obdarzył dużymi rybami, a to za sprawą "klątwy" rzuconej przez Prezesa.B|

Dnia 18.05.2019 o 09:20, Grendziu napisał:

Chciałem robić nockę nad wodą, jest pełnia, odpuszczam. Idę pracować :champagne-2010:

S(pełnia) ;) się jego "czarnowidztwo. (Gra słów najzupełniej celowa. :P)

Wyniki były słabe i bardzo słabe.

Co mogą potwierdzić choćby @PawelL, @grych, @NPC oraz moja skromna osoba.

Do zobaczenia za tydzień. Usłyszycie ponownie "co po drugiej stronie haczyka". :mauvaisepeche::icon_arrow1:

5ce2247251526_Rekordowerybysezonu-nadzie19_05.jpg.c082ca014195ecb900b05a5e48c8522b.jpg

 

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wrzutkę zrobię ?

Poprawa Leszcza o jeden centymetr 

7BE5EC6C-08E6-4C84-A272-DD28BED6B569.thumb.jpeg.420a194903e1c738006c4fc7d5d2d698.jpeg

 

No i będę się rozpychał łokciami w kategori Karasia srebrzystego ?

A57B4EBB-EC48-4AC1-B6AD-68708EA41782.jpeg.b0d53abdfb2784d07818250b452ad6da.jpeg

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poprosiłem Arka - @ArekH o zrobienie małych porządków.

Może to było nieprzyjemne dla tej czy owej osoby, ale zrobił to na moją prośbę.

Wybaczcie, ale o przysłowiowej "dupie Maryni" można porozmawiać w innych wątkach.

Do wszystkiego co robię staram się podchodzić najlepiej jak umiem i chcę aby to wyglądało w miarę dobrze i "profesjonalnie".

Wiem, że atmosfera forum jest luźna i nie urwę głowy za jakiś pojedynczy wpis, jeśli nie będzie to stałą tendencją ( jeśli będzie na temat, lub chociaż zabawny).

Zasady umieszczania zdjęć i całej zabawy znajdują się na początku wątku.

Zainteresowanych odsyłam w to miejsce, a sprawi to, że będzie mi po prostu łatwiej.

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nadszedł czas na kolejne, 9 już zestawienie.

Ten tydzień zakończył się mocnym akcentem.

Nasz kolega Mariusz - @MrProper nie tylko "rozpycha się łokciami", ale prze jak taran do przodu.B|

Jakże skutecznie, bo godząc @Grendziu i @PawelL  zostawia ich za swoimi plecami w przypadku karasia srebrzystego.

Jeden z jego okazałych leszczy pozwala mu również umocnić się na czele ich zestawienia.

Brawa :champagne-2010: należą się również Michałowi - @Splot, który łowi pięknego okonia.

36 cm pasiastego drapieżnika, co pozwoliło mu stanąć na najwyższym stopniu podium.

To powinno pobudzić do działania naszych forumowych spiningistów. :D

Mamy kolejnego amura do klasyfikacji. To nasz Arek - @ArekH skierował swe kroki na komercyjne łowisko.

Wszak mistrz rzecznego łowienia i z tego "pieca" czasem "chlebka poje". ;)

Darek - @Grendziu złowił przepięknego lina i teraz to on obejmuje przodownictwo w tej kategorii, a nasz kolega Bartek- @Zola67

musi pożegnać się z podium. Do dzieła zatem.:D

Ciężko mi będzie znaleźć się w tym towarzystwie w czubie, ale podejmę próby przechytrzenia jakiejś zielonej piękności.

 

Życząc owocnych łowów w nadchodzącym tygodniu, już dziś zapraszam na kolejne ( jubileuszowe - bo 10)  podsumowanie wędkarskich zmagań.

5ceb0beec6841_9.Rekordowerybysezonu-nadzie26_05.jpg.79b956b1c2bd26a3682cc66944e4d701.jpg

 

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można uznać :D Piękny "jasiek".

Proszę nie dublować zdjęć. Bierzesz udział w pucharze i tam zdjęcia wystarczą.

Tamten wątek przeglądam z automatu.

W tym wątku jedynie gatunki wyszczególnione, oraz gdy nie bierzesz udziału w rywalizacji pucharowej.

Np. zapomniałeś dokonać zgłoszenia i złowisz coś fajnego( zdjęcie z datą musi być).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tench_fan napisał:

W tym wątku jedynie gatunki wyszczególnione, oraz gdy nie bierzesz udziału w rywalizacji pucharowej.

Czyli sam wychwytujesz. Ok Radek. Nie doczytałem. Dostosuję się. Zgłaszam jedynie gatunki z poza Wirtualnych zawodów. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...