Skocz do zawartości

Rekordowe ryby forum dlaRyb sezonu 2019


Tench_fan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na podsumowanie kolejnego tygodnia zabawy.

W przeciwieństwie do ubiegłej niedzieli, teraz zaszły zmiany w zestawieniach. To cieszy.

Poziom wysoki, wiele kategorii ma wyśrubowane wyniki, ale wciąż udaje się poprawiać "tu i ówdzie".

 

Zacznę od tego, że Arek @ArekH znakomicie połowił na Odrze. Wśród wielu pięknych jazi, kilku leszczy, pochwalił się 40cm kleniem.

Rybka ta sprawiła, że nastąpiło przetasowanie na podium i nasz Arek wyprzedził Daniela - @elvis.

Prowadzi wciąż Emil - @mav3rick z 42 cm "kluską". Ale jak to się ma do 57cm okazu zaprezentowanego ostatnio w wynikach nad wodą.

Bez miarki/daty niestety. :( Popraw nam się Emilu, popraw.

Kolega zamierza fotografować dopiero rybę 60cm, cel ambitny, ale dla dobra zabawy mógłby obniżyć sobie poprzeczkę.;)

 

Złowiono kolejnego cudownego lina. 49 cm okaz stał się "łupem" Darka - @Grendziu. Upragniona "50" tuż, tuż.

No i kolejna ze zmian.

Dość niezwykła (szczególna dla mnie rybka) świnka pozwoliła mi dołączyć do Grzesia - @Grzes77 w tej kategorii.

 

5d225a8382bae_15.Rekordowerybysezonu-nadzie07_07.jpg.33a01223d3fac43a1a4266a7d5fa64db.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny lipcowy tydzień za nami, nie obdarzył on jednak dużymi rybami.

Zmienne są wędkarskie losy. Tym razem szczęście nam nie dopisywało.

Mimo tego Arek - @ArekH zgłosił "złotko" i jego karaś pospolity znalazł  swe miejsce na listach.

Karaś srebrzysty natomiast okazał się ciut za mały, aby "wskoczyć" na pudło.

Powodzenia życzę wszystkim w zaczynającym się tygodniu.:39icon:

Oto aktualne listy :

5d2c02f278a3e_16.Rekordowerybysezonu-nadzie14_07.jpg.975815b23e5e34542b731fd0d9d85c39.jpg

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadrabiamy zaległości. Zestawienia na dzień 21.07 lipca są identyczne jak na 14.07, stąd nie dublowałem tabel, bo zmiany nie nastąpiły.

 

Przed nami podsumowanie kolejnego tygodnia, a więc co wydarzyło się w okresie 21-28. lipca.

Wspólna wyprawa na Odrę Arka - @ArekH i moja, zaowocowała ciekawym przyłowem w postaci 69cm bolenia.

Zatem mamy nowy gatunek w tabelkach. B|

Łowię tam życiowego leszcza 56cm i 2,0kg by po kilku dniach złowić 57 cm leszcza - brzydala na jeziorze.

Pozwala to mi wskoczyć na podium leszczowej klasyfikacji.

 

Prawdziwy popis, można wręcz rzec "Powrót Jedi" lub jak kto woli "Imperium kontratakuje" zaliczył Michał - @Splot.

Choć Odra mu nie darzyła ostatnimi czasy, to teraz wynagrodziła.

Kolejny leszcz o długości 57cm w statystykach i nasz Adrian - @Hotpoint oraz Adaś - @cygan786 muszą "ustąpić pola".

Nie dość tego, bo Michał łowi pięknego jazia i mamy trzech łowców z długością 46cm. Niesamowite, :D jakże wyrównana rywalizacja.

Dodatkowo spycha Daniela - @elvis z trzeciego miejsca kleniowych zestawień. To był prawdziwy popis. Myślę, że nie ostatni.

 

Dodatkowo wspomnę o kolejnym dużym amurze złowionym przez Darka - @Grendziu.

Miał on jednak rybę o 1cm dłuższą wcześniej, więc tu bez zmian. Jednak można mu dopingować by przełamał swoją "granicę".

 

Aktualne tabele:

5d3eeb8a0dab4_18.Rekordowerybysezonu-nadzie28_07.jpg.b9fe51a719c78d17b1ec27644e11521b.jpg

 

 

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię podsumowanie kolejnego tygodnia zabawy na Big Fisha sezonu.

Miniony tydzień nie przyniósł dużo zmian, może kolejny to wynagrodzi.

Z pewnością udany był dla Grzesia - @Grzes77, gdyż obdarzył go kilkoma dużymi karpiami.

Piękny pełnołuski "kaban" o długości 80cm i wadze 9,3 kg pozwolił mu zając szczyt karpiowego podium.:champagne-2010:

Rybą nieporównywalnie mniejszą, ale jakże urodziwą, był karaś pospolity ( złocisty) złowiony w czasie moich ostatnich komercyjnych łowów.

Czy ten tydzień przyniesie duże ryby? Oby, czego Wam i sobie życzę.:D:39icon:

Poniżej aktualne zestawienia - tabele :

5d482a27ce565_19.Rekordowerybysezonu-nadzie04_08.jpg.001cb9b63e1635f6355f745f5e21b4bd.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 20 "odcinek" zestawień. Tak więc kolejny tydzień za nami.

Dla jednych wędkarsko udany, dla innych mniej.

Udanie połowił Tomek @Semi, choć największych ryb zabrakło.

Te bużańskie starorzecza są niezwykle urokliwe, a złowione tam rybki zasłużenie cieszą.:D

Nieźle poszło też Bartkowi - @Zola67 , a jeden z złowionych przez niego karasi "złocistych" znalazł się na podium.

Tak na marginesie złowione tam, gdzie ja poradzić sobie nie mogę ;).

5d50686b76c9b_20.Rekordowerybysezonu-nadzie11_08.jpg.2624c6071c70a03fef0d1da0056af64b.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości.;) Zestawienie nr 21.

 

Przy okazji wcześniejszego wspominałem, że Tomek - @Semi łowi na urlopie bardzo ładnie, ale tych największych mu  brakowało.

Nie trafiły się na "bużyskach", ale już sam Bug w minionym tygodniu obdarzył go dużymi rybami.

Leszcz o długości 60cm zajmuje godne miejsce na podium tuż za rybą Mariusza - @MrProper.

Złowiony urodziwy 45cm kleń  pozwala mu objąć przodownictwo w "kleniowej klasyfikacji".

W tej sytuacji Emil - @mav3rick spada na miejsce 3, bo poprawił się również Arek - @ArekH, który pochwalił się kleniem z Odry,  złowionym w miniony weekend.

 

To nie jedyne trofeum Arka, bo i karaś złocisty z Ownic spowodował zmiany w klasyfikacjach.

Tym samym Bartek - @Zola67 został zepchnięty na 3 miejsce, ale reakcja jego bardzo możliwa, może nawet już dziś.B|

 

Kolejną zmianę mamy za przyczyną Roberta - @Kubik.

Jego jesiotr, prawie metrowa ryba, a dokładnie 98cm pozwala mu się zrównać z Danielem - @elvis. Zatem z dzisiejszym  solenizantem "idą łeb w łeb".

 

To był owocny tydzień, aby i ten obdarzył nas pięknymi wynikami, zwłaszcza tych, których omija ostatnio "Pani fortuna".

Wędkarska rzecz jasna.:D:39icon:

 

 

Edycja. Tomek - @Semi przypomniał się z krąpiem, którego przecież sam chciałem uwzględnić B| :$

Aktualne tabele :

5d5ada6698d90_21.Rekordowerybysezonu-nadzie18_08.jpg.ce6c046638c5fbe51ff785255c0cad14.jpg

 

Edytowane przez Tench_fan
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, W imieniu Administracji, bardzo Tobie dziękuję za tak sensowne i uczciwie prowadzenie statystyki. To, mistrzostwo świata! :champagne-2010: @Grendziu za poświęcany czas, wisi tobie darmowy wekend na Nienawiszczu! ;) Jego jak i @Kotwic wybawiłeś z opresji. :P Swoją drogą, co się stało z Doktor Zgon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...