Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego Ananaska to trzeba będzie wypróbować :) Gdyby nie pogoda to bym już na PZW siedział ze sweet tigerem ale co 5 minut słońce, deszcz.. ¯\_(ツ)_/¯  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś sklep w naszym mieście wędkarz.pro wrzucił post o dostawie towaru, zapytałem o przynęty i zanęty MM, kiedy co i jak. Napisali że może w przyszłym sezonie. Jakby więcej osób pytało to większe szanse że pojawi się u nas w stacjonarnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlaśnie wczoraj kilka godzin wcześniej byłem we wspomnianym sklepie i złożyłem im ofertę handlową. Powiedzieli, że się zapoznają i bliżej zimy się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzięki Panowie, docelowo chcemy być wszędzie, jak będzie to czas pokaże :)

Ja wczoraj zapisałem się na październik na Okręgówkę na dwie tury w feeder PZW  Wielkopokska, a jak wykręcę jakiś wynik to za rok GP Polski, a jak :P
A szczerzę, to na okręg jadę po naukę i tyle :champagne-2010:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To miał być weekend odpoczynku od wszystkiego i był, chciałem łowić w nocy, no ale wieczoremi miałem gości, to nocne łowienie odouszczałem, grill, mecz etc

Tym razem szukałem jesiotrów, w piątek obserwowałem głównie wodę, następnie obrałem dwa dystanse 90 metr i standardowo krótki 10/15metowe łowienie. 

Przygotowałem te samą zanętę co na zawody, dodając tym razem dwa kolory Dirty Banana żółty i brązowy, do tego Crazy Ananas zielony i pellet Corn Core całość wiadomo Method Mania. 

Łowilem głównie w sobotę w dzień i ryby współpracowaly bardzo dobrze. Jesiotry pobierały na pop-upy, liny na śmierduchy, a karasie wychodził y prawie że 100metrowego dystansu. 

Pozostałe ryby złowiona pod nogami. 

Złowiłem kilkadziesiąt ryb, nie chce wiedzieć co by było gdybym łowił w nocy lub wcześnie rano.  Jeszcze wiecej się spieło, co daje do myślenia, czy to już czas szukać nowych rozwiązań w zestawach końcowych przy Method Feeder? 

Method Mania rządzi :icon_arrow1:a łowisko No Kill w Nienawszczu żyje, jednak trzeba sporo się postarać w tym roku aby zlokalizować rybki. Komercja inna niż wszystkie ?

IMG_20190803_190803.jpg

IMG_20190803_181935.jpg

IMG_20190802_184244.jpg

IMG_20190802_181130.jpg

IMG_20190803_115708.jpg

IMG_20190803_094456.jpg

IMG_20190803_125803.jpg

IMG_20190803_100223.jpg

IMG_20190804_112640.jpg

IMG_20190803_162738.jpg

IMG_20190803_101924.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administrator
12 minut temu, ArekH napisał:

Karwafa! >:( Gdzie Black Friday? :P Darek, jesteś kutwą!!!!!!!!! :icon_arrow1:

Proszę bardzo, do końca roku dla wszystkich zarejestrowanych na forum - 20% od detalu?. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Proszę bardzo, do końca roku dla wszystkich zarejestrowanych na forum - 20% od detalu?. 

No, Ok. Jeszcze tylko podaj źródło, gdzie z tym rabatem można nabyć, cwaniaczku. :icon_arrow1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...