Skocz do zawartości

Tubertini Concept Feeder TB 11ft opinie użytkowników


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Mariusz generalnie oferta TT zaciekawiła mnie 3 lata temu, ciekawe kijki są, z ofertą "zapoznałem" się na targach 3 lata temu, kupiłem jeden kijek i nawet mi leżał, może bym poszedł dalej, bo mają wędki z różnej półki i coś mają w sobie, no ale na tym się zakończyło, @ArekH zamienił się  ze mną i już, koniec romansu.

Szkoda, że @Biały nie udziela się na tym forum, swego czasu był reprezentantem tej marki i pamiętam, że na Ługach nas kijem do dalekich rzutów ograł, przerzucił cała konkurencję, ale jaki to był kij, to nie pamiętam.

Za dużo nie podpowiem, bo wiadomo, jeśli się nie ma tego czegoś w ręce i nie testuje ileś tam czasu, to trudno o opinie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrProper Napiszę trak. Jeśli lubisz lub szukasz klusek typu Daiwa, odpuść sobie Tubertini. Jeśli lubisz wędziska progresywne i sztywniejsze, to jest bardzo dobry kierunek. Mają rozbudowaną ofertę i sensowny w europie serwis, a nie jak Daiwa i Shimano, jedynie w Niemczech. Ja nie trafiłem jeszcze na bubla w wykonaniu. Szczytówki w oryginale są dostępne do 5 dych, a nie za stówke. Szata graficzna jest zacna, a Tubertini robiony jest w większości matowy, co Mi odpowiada. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kije TT szczególnie modet TB to bardzo miekkie kije nadają się głównie pod  methode do klasyka są za miękkie i nie można daleko rzucić. 

Dużą wadą są szczytówki 2,2mm i max 2oz nie pozwala dobrze naprężyć żyłki przy dalszych dystansach lub wietrze. `Przy metodzie nie ma to do końca znaczenia ale przy klasyku już tak. 

Reflexy są bardzo sztywne i szybkie i nadają się idelanie do dłubania drobnicy a jeżeli szykasz kija którym chce trochę dalej rzucać to Concept SEA.

 

Ogólnie właśnie przez słaby zasięg i szczytówki przesiadłem się na Colmici i daiwy. 

Edytowane przez Biały
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekH @Biały Dzięki wielkie

 

Dokladnie to szukam kijka na zarośnięte kanały i do wędrówek miedzy nimi, czyli długość transportowa ma znaczenie ( trójskład ) 

Kanaly są wąskie, Wiec i rzucać daleko nie zamierzam - od, z boku z za trzcin podrzucić koszyk czy to podajnik

Na razie zaczął bym od podajnika, gdyż o klasyka mam obawy czy by mi sie nie plątał poprzez takie rzucanie ale tak naprawdę klasyk był by moim celem 

Najwazniejsze to to zeby kij był wygodny i dość mocny a to widziałem na kilku filmach co potrafi.

Do tego design który mocno mówi mi weź mnie ????

Więc tak dość mocno sie nad nim zastanawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...