Skocz do zawartości

Wędziska Zemex


Sołtys stan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.02.2020 o 14:50, <º)))>< napisał:

Jakby ktoś miał jakiegoś znajomego co ogarnąłby kijek to prosiłbym o wiadomość :) Spodobał mi się Zemex Rampage 14FT / 200GR :P

Jakby ktoś szukał, to jest polskie przedstawicielstwo zemexpolska.pl (właśnie kończymy panel b2b dla sklepów wędkarskich), możecie oczywiście ściągać sobie transportem prywatnym pojedyncze sztuki do kraju, ale bez gwarancji, bo zakładam, że nikt nie będzie bawić się w odsyłki na Rosję czy Ukrainę uszkodzonego kija. 

Aktualnie (bo wyłączność przedstawicielska tej marki właśnie się zawiązała) kije fizycznie dostępne są na:
www.feedersklep.pl - wędki typu feeder
www.rybadnia.com - wędki typu spinning 

Powoli budujemy mapę sklepów współpracujących, pierwszy kontener ZEMEXA już od 3 tygodni w kraju i kije rozchodzą się bdb. Niebawem znajdziecie jest w swoich punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. 

Połamania, 
Marek z  ZEMEX Polska

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Administrator
5 godzin temu, ArekH napisał:

Oglądając ostatnio film D. Moski z nad Warty, wpadł mi w oko kij na który łowił. No niestety ale cena trochę powala, choć to i tak tanio w porównaniu z feederami Guru. https://zemexpolska.pl/pl/p/ZEMEX-RIVER-Super-Feeder-12-ft-150-g/159 

Nie wiem czy już to pisałem, ale znam gościa który swego czasu te markę bardzo sobie chwalił, w szczególności łowiąc metodą na dalekim dystasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grendziu napisał:

Nie wiem czy już to pisałem, ale znam gościa który swego czasu te markę bardzo sobie chwalił, w szczególności łowiąc metodą na dalekim dystasie.

Pisałes, ale bez konkretów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...