Skocz do zawartości

No to się przywitam :)


Bebzon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Linek727 napisał:

Witam wszystkich. Mam na imię Adam, a na wiadomym portalu występuję jako kalesiak. Jednak Linek to moja odwieczna ksywka, a ponieważ linków jak ludzi w Biedronce po południu, to dodałem sobie parę cyferek :)

To lecę poczytać. Pozdrawiam!

Witam Adamie.

Miło Cie tu widzieć. :beer1: ( I tu, będąc precyzyjnym ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za miłe przyjęcie. Niestety, muszę niektórych z Was rozczarować - nie zamierzam być kąśliwym. To nie ta liga i z tego się cieszę. Liczę raczej, po przeczytaniu wielu wątków, że ktoś mi sensownie odpowie na moje durne zagwozdki. Z góry też proszę o wyrozumiałość - nie dam rady przeczytać na raz całego forum i zapamiętać, co ktoś napisał 15 grudnia 2016 r.

W tej pozornej głupocie jest pewna mądrość, która nazywa się powtarzalność, szczególnie w obszarze cyklicznego przekazywania informacji. Otóż, czytający o jakimś wędkarskim fakcie, i tak tego nie zapamięta. Z kolei piszący o tym, po raz kolejny, utrwala sobie te miłe chwile. I je utrwala... Więc bądźmy powtarzalni w emocjach, gdyż jest to immanentna cecha szczerości.

Na tym kończę, bo boję się, że z rozpędu udowodnię Wam, że Karino było gorylem, a Tony Halik naprawdę składał autografy na ścianie dworcowych kibli.

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...