Skocz do zawartości

MrProper z wędką po Holandii


MrProper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ArekH napisał:

Uwierz w magię producentów mugolu. ;) Piszę tu o kijach budżetowych, kupowanych w naszym kraju. Tak to Mariusz wygląda. Pisząc o rękojeściach korkowych, już pomijam ich skład czy to jest lity korek, czy klejonka, ale jednak jest na całej głębokości jednorodna, gdzie Twój manewr daje sensowny efekt:champagne-2010:

No to jadą po bandzie ?

Kiedys dawno temu w odle...........

Naprawiałem JAXONA,  ( moja sentymentalna natchówka ☺️)  głowy teraz nie dam ale był to lity korek, tak mi się wydaje :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze produkcje na pewno. Ojciec do dziś ma ichnią flagową wersję feedera. Teraz nie przytoczę nazwy, muszę pójść do garażu. Ja stosowałem Mikado i to raczej również flagowe wersje bo MATRIX 777 i 888. Tam już po czasie szpachlowałem rękojeści bo wyłaziła pianka spod korkowej okleiny. Wybacz, zaśmiecam Tobie wątek sprawami technicznymi. Mea Maxima Culpa! :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, MrProper napisał:

 

E0ABD508-B110-4F14-B089-F5BEDE12AC9A.thumb.jpeg.e81bdd2a62b1b052d82adf6c249c0a51.jpeg

Przepraszam za OT, ale mam takie same kapcie, poważnie! :D To miłe :beer1:

A wędka po przeróbkach wygląda świetnie.

Jeżeli chodzi o wypłaszczany dolnik, to takie robił też Colmic w odległościówkach. Nie wiem, jak obecnie - z reguły, gdy mi coś przypasuje, to nie szukam nowości.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Linek727 napisał:

Przepraszam za OT, ale mam takie same kapcie, poważnie! :D To miłe :beer1:

Kupowane w górach ??:champagne-2010:

Są tak wygodne że muszę zlecić zakup kolejnej pary ?

Szkoda tylko ze już służą do wyjaśnia na taras i do ogródka.

56 minut temu, Linek727 napisał:

A wędka po przeróbkach wygląda świetnie

:icon_arrow1::champagne-2010:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MrProper napisał:

Kupowane w górach ??:champagne-2010:

Takie Góralskie kapcie, od kilku lat w Gorzowie pod niszami kupuję. ;) Dobrze się noszą, ale sprzedają tylko w sezonach letnich. Ostatnie mi zeszły pod koniec zimy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArekH napisał:

Dobrze się noszą, ale sprzedają tylko w sezonach letnich. Ostatnie mi zeszły pod koniec zimy. :D

No to masz pół roku na bosaka. Podesłać Ci jakieś kaloszki? ;) :beer1:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Linek727 napisał:

Podesłać Ci jakieś kaloszki? ;) :beer1:

Nie trzeba Adaś:champagne-2010: Mamy z żonką w zwyczaju po domu zabiegać w wełnianych skarpetach. Póki co dostawy zagwarantowane, bo matula i teściowa dziergają na bieżąco. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ArekH napisał:

Nie trzeba Adaś:champagne-2010: Mamy z żonką w zwyczaju po domu zabiegać w wełnianych skarpetach. Póki co dostawy zagwarantowane, bo matula i teściowa dziergają na bieżąco. :D

Kurde, trochę mi głupio, że tak publicznie zapytam. Dlaczego nie wychodzicie z domu od pół roku? Już wiem! Nie nakarmiliście psa ?!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...