Skocz do zawartości

Podwodny świat - filmy


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko przed Tobą . Naprawdę żeby podziwiać takie widoki ja na filmie wyżej nie potrzeba schodzić aż tak strasznie głęboko . Spokój i cierpliwość na początek w zupełności wystarczą . Zachęcam i polecam gorąco .

W kwestii nasycenia lina nie zdażyło mi się jeszcze w Polsce widzieć takiej ilości w jednym miejscu z innymi gatunkami . Zdarzają się stada 5-8 sztukowe ale to jedynie w lipcu na płytszej wodzie (Do 1 metra)  .

Znam jedną wodę PZW gdzie z przyczyny występowania dużego suma ,w trzcinie można spotkać bardzo dużo ryb spokojnego żeru (karp,lin,karaś,płoć, krąp itp. ) + jednego szczupaka na 2 m2 . Ale to jest wyjątek i jak wcześniej napisałem w trzcinie . Na wolnej przestrzeni nie widziałem ...może to jeszcze przede mną ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Trochę brakuję mi czasu na nowe hobby, za dużo już tego.., W tamtym roku o krok nie zszedłem pod wodę, byłem wstępnie po słowie z tutejszym WOPR-em. Zawsze miałem słabość do wody. Przez około 20 lat pływałem na Windsurfingu. W poniedziałek na sali znajomy namawiał mnie aby wrócił na tenisa... Tylko  zdrowie nie te, człowiek coraz starszy, rodzina, mniej czasu i trza jeszcze zarobić na zachcianki:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajny film, dzięki Elvis. :1310_thumbsup_tone1:

Jak dla mnie dobrze obrazuje ciekawość i spontaniczność ryb.

 

Szkoda, że "większemu" rozmówcy nie założono spowalniacza "buźki" bo nawija za szybko jak na mój gust ;), chyba, że kiedyś zawita u nas Mosteque i pomoże w translacji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 7.07.2016 o 08:43, Ostap napisał:

Możesz mnie .... w ..... .. Hahahahaha

Dlatego potem patrzysz jak inni łowią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...