Skocz do zawartości

IV Zlot fundacji Dlaryb.pl 2019


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13-16 czerwca czyli czwartek-niedziela. Większość która będzie zjawi się jednak w piątek. Ja czekam na zlot cały rok więc będę czwartek rano lub nawet środa po południu. Relaksik i spokojne łowienie bo później będzie sporo integracji ☺️ i łowienie przejdzie na plan dalszy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
5 godzin temu, Hotpoint napisał:

Chopy wy se tu gadu gadu, a prawda jest taka, że już na starcie mówiłem, iż jedynie termin lipcowy jako tako mi odpowiada.

Pierwszy i ostatni odpada.

Nie mam specjalnie daleko, więc może się uda dojechać... jak mnie wyleją z roboty :39icon:

Nie mogą wylać Cię przed zlotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi proszę gdzie i czy w ogóle mogę zjawić się na tym zlocie. Koszty itp.

Wcześniej w ogóle się nie interesowałem bo teoretycznie miałem cały czerwiec zajęty ale teraz właśnie ten jedyny weekend klaruje mi się jako wolny póki co.

Ostatnio mam mało czasu i wyłączyłem się troszkę z forumowego życia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich dniach jest zlot?
Co to za pytanie?
Udam , że nie widziałem.
Koszt to wyprowiantowanie na wlasny rachunek, plus opłata tzw.wpisowe na rzecz fundacji (50 złoty) płatne na miejscu.
Jeśli to problem to mam wygraną wejściówkę w konkursie i mogę przekazać.
Zapraszać chyba nie trzeba, każdy jest miłe widziany, nawet ....
Tak więc do zobaczenia.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd na łowisku w Nienawiszcz. Znajdziesz na forum. Patrz Poznań, Oborniki, Rogoźno. To te koordynaty. Na pewno możesz brać udział. Co do kosztów to niech odpowie Darek @Grendziu - opłata za łowisko. Prowiant w własnym zakresie. Noclegi. Tu w zależności. Może być namiot, jest w Nienawiszczu Agroturystyka. Skontaktuj się z Michałem @Splot on korzystał w tamtym roku. Dostaniesz namiary. Jeśli jedna noc to możesz przekimać w samochodzie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
36 minut temu, booohal napisał:

Napiszcie mi proszę gdzie i czy w ogóle mogę zjawić się na tym zlocie. Koszty itp.

Wcześniej w ogóle się nie interesowałem bo teoretycznie miałem cały czerwiec zajęty ale teraz właśnie ten jedyny weekend klaruje mi się jako wolny póki co.

Ostatnio mam mało czasu i wyłączyłem się troszkę z forumowego życia :/

Sprobuj nie przyjechać, to Cię znajdę... :221_see_no_evil:

50zł wpisowe za łowienie. Nie ma fajerwerków jak rok temu, gdzie za 100zł było jedzonko. Pełen relaks i integracja :mauvaisepeche:

received_857647597914047.jpeg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj nie przyjechać, to Cię znajdę... :221_see_no_evil:
50zł wpisowe za łowienie. Nie ma fajerwerków jak rok temu, gdzie za 100zł było jedzonko. Pełen relaks i integracja :mauvaisepeche:
received_857647597914047.jpeg.2165274ed977854060ec45c6e8356a4d.jpeg
Nie słuchaj Grendzia. Jako główne danie podawany jest jesiotr z ogniska z batatami- nie po to je wpuszczał, aby tylko je łowić

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj Grendzia. Jako główne danie podawany jest jesiotr z ogniska z batatami- nie po to je wpuszczał, aby tylko je łowić

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Dwa lata temu były frytki z okoni, a trzy chyba wędzone liny.
Na śniadanie szef kuchni poleca kawior z wspomnianych jesiotrów.
Na kolację zaś kotlety z karasi oraz bukiet surówek.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...