Skocz do zawartości

IV Zlot fundacji Dlaryb.pl 2019


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś plany, wnioski, kto i kiedy przyjeżdża?

Ja planuję przyjazd w piątek i powrót w niedzielę. Jeszcze dokładnie nie wiem jak i z kim, bo nie rozmawiałem szczegółowo z ... Adamem.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel mam taki sam plan jak Ty. Na dzień dzisiejszy jadę na 100%. Mam tylko nadzieję że nie przyjdzie mi jechać w tym czasie do Kielc z żoną na badania. Będę chciał to ogarnąć przed wyjazdem na zlot. Jak coś to lecimy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze będzie nas około 15-20. Czekam na potwierdzenie drużyny z Extru Fish:champagne-2010:
Szykuj most na wyspę bo na cyplu się nie pomieścimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuj most na wyspę bo na cyplu się nie pomieścimy.
Też o tym pomyślałem.
Ja bym poprosił o przygotowanie cypla nr2 lub wspomnianej wyspy. Nie wykluczone, że tam zacytuję na czas zlotu.
Ewentualnie rezerwuję miejsce P
między slipem, a tym w którym siedziałeś w zeszłym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem.
Ja bym poprosił o przygotowanie cypla nr2 lub wspomnianej wyspy. Nie wykluczone, że tam zacytuję na czas zlotu.
Ewentualnie rezerwuję miejsce P
między slipem, a tym w którym siedziałeś w zeszłym roku.
Też bym tam usiadł. Znając życie będzie zajęte chyba że Prezes zrobi nam rezerwację. Pytałem szwagra czy z nami jedzie, narazie niezdecydowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem mocno zabiegany, zmiana roboty, rodzina itp.

Jest szansa, że będziemy. Zastanawiam się czy nie zabrać syna (5L) a może jeszcze jest za mały?

Jak coś to Radziu szykuj się, Fifka jedzie ;) polubiła Cię chłopie ;)

Karol tylko czeka na info ode mnie, bo aż go rzuca, tak chce jechać ;)

Dobrze by mi zrobił taki wypad, zobaczyć znajome mordy, pogadać (tak dalej nie piję ;))

Dziś rozmawiałem z przełożonym, jest zielone światło. Teraz dwa dni mnie nie będzie w siedzibie firmy i w czwartek wszystko się wyklaruje.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...