Skocz do zawartości

IV Zlot fundacji Dlaryb.pl 2019


elvis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jestem mocno zabiegany, zmiana roboty, rodzina itp.

Jest szansa, że będziemy. Zastanawiam się czy nie zabrać syna (5L) a może jeszcze jest za mały?

Jak coś to Radziu szykuj się, Fifka jedzie polubiła Cię chłopie

Karol tylko czeka na info ode mnie, bo aż go rzuca, tak chce jechać

Dobrze by mi zrobił taki wypad, zobaczyć znajome mordy, pogadać (tak dalej nie piję )

Dziś rozmawiałem z przełożonym, jest zielone światło. Teraz dwa dni mnie nie będzie w siedzibie firmy i w czwartek wszystko się wyklaruje.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Uwierz mi lub nie , ale od kilku dni intensywnie o Tobie myślę, a dzisiaj to już w ogóle. Właściwe to nawet z myślą o Tobie założyłem temat.
Zbieram się żeby zadzwonić już z miesiąc i jak to ja czaję się strasznie.
Jak będziesz miał chwilę odezwij się, bo nie wiem kiedy jesteś dostępny. Ja w zasadzie od 16 -stej codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi lub nie , ale od kilku dni intensywnie o Tobie myślę, a dzisiaj to już w ogóle. Właściwe to nawet z myślą o Tobie założyłem temat.
Zbieram się żeby zadzwonić już z miesiąc i jak to ja czaję się strasznie.
Jak będziesz miał chwilę odezwij się, bo nie wiem kiedy jesteś dostępny. Ja w zasadzie od 16 -stej codziennie.
No widzisz kolego ;)

Ja cały czas czekam na telefon bo powiedziałem, że koniec. Teraz on musi zadzwonić ;) I chu... czekam tak kilka miesięcy ;)

Rzadko zaglądam na forum bo bardzo mało łowię i nie chcę się wkur.. opowieściami itp po prostu omijam wędkarstwo.

W tym roku nawet mam PZW wykupione na 2 okręgi a z porozumieniem to z 8 okręgów ;) i co? Chu... Nie byłem Jeszcze w tym roku.

Łódka od zeszłego zlotu jeszcze nie działa. Ehhh szkoda gadać.

Chcę przyjechać, jak wyjdzie? Mam nadzieję, że będę.

Jak coś to ja standardowo, środa w nocy. Zajmuję najlepszą miejscówkę i resztę mam głęboko w...... Nono ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ostap napisał:

Chcę przyjechać, jak wyjdzie? Mam nadzieję, że będę.

Jak coś to ja standardowo, środa w nocy. Zajmuję najlepszą miejscówkę i resztę mam głęboko w...... Nono ;)

Musicie być z Karolem. Obiecaliście mi "towarzystwo namiotowe".

Tym razem chcę jednak usadowić się nieco inaczej. Tak czy siak miło by mi było mieć znów Was za sąsiadów.

Widzę, że trzeba będzie "zawalczyć" ;) o miejscówkę, bo chętnych nie brakuje B|:beer1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

No i liczę poznać nowe osoby z Gorzowa, Radek @Tench_fan jak tam te "Gorzowskie klimaty" się mają :P

Poznałeś na targach. :D

Na ile mi wiadomo Arka nie będzie, Bartek @Zola67 też raczej nie, choć usilnie namawiam.

Nie wiem jak Marcin @djbaloon ,bo nie udało mi się ostatnio z nim spotkać i skontaktować.

Ogólnie z tego co słyszę znów dużo osób nie będzie. O.o

Zresztą widać po wątku, że odzew jest niewielki. Szkoda.

Może się coś wyklaruje do zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
29 minut temu, Tench_fan napisał:

Poznałeś na targach. :D

Na ile mi wiadomo Arka nie będzie, Bartek @Zola67 też raczej nie, choć usilnie namawiam.

Nie wiem jak Marcin @djbaloon ,bo nie udało mi się ostatnio z nim spotkać i skontaktować.

Ogólnie z tego co słyszę znów dużo osób nie będzie. O.o

Zresztą widać po wątku, że odzew jest niewielki. Szkoda.

Może się coś wyklaruje do zlotu.

Ze "stałej ekipy" nie będzie jak na razie @ArekH. Szkoda, że Zgredzika nie będzie, no ale ja rozumiem, był na targach mimo, że nie powinien...

Co do reszty. Będzie nas sporo, nie obawiaj się. A takie ludki jak @Hotpointczy @mav3rickto typowi "barlinkowcy" nosa poza swoją aglomeracją nie widzą i sie nie chcą wynurzyć...

?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grendziu napisał:

A takie ludki jak @Hotpointczy @mav3rickto typowi "berlinkowcy" nosa poza swoją aglomeracją nie widzą i sie nie chcą wynurzyć...

Berlin, a Barlinek to jednak różnica ;):beer1:

Prawdą jest ( a takie dobiegły mnie słuchy), że ich nie zobaczymy.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
7 minut temu, Tench_fan napisał:

Berlin, a Barlinek to jednak różnica ;):beer1:

Prawdą jest ( a takie dobiegły mnie słuchy), że ich nie zobaczymy.:(

U mnie jest ok:222_hear_no_evil::222_hear_no_evil::222_hear_no_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grendziu ja Barlinek to tylko odwiedzam już prawie 13 lat tam nie mieszkam

Dzisiaj się dowiedziałem, że 15go idę na wieczór kawalerski, więc i tak bym nie przyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy wy se tu gadu gadu, a prawda jest taka, że już na starcie mówiłem, iż jedynie termin lipcowy jako tako mi odpowiada.

Pierwszy i ostatni odpada.

Nie mam specjalnie daleko, więc może się uda dojechać... jak mnie wyleją z roboty :39icon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...