Skocz do zawartości

W imieniu taty


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

Z wielkim smutkiem i żalem chciałem powiadomić członków tego forum o tym, że mój tata (Jurek) po ciężkiej walce z licznymi chorobami zmarł dnia 22.05.2019.

Z jego opowiadań wiem, że na tym forum miał sporo znajomości, które bardzo sobie cenił, dlatego piszę ten post, ponieważ czuje, że są tutaj osoby, które chciałyby o tym wiedzieć.

Dziękuje za wsparcie okazywane mojemu tacie, liczne prezenty i słowa uznania. To zawsze dla niego wiele znaczyło.

Niech spoczywa w pokoju.

  • Sad 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem co napisać.

Jurka osobiście nie poznałem, a bardzo go lubiłem.

Na prawdę nie spodziewałem się, że tak źle jest z jego zdrowiem.

Niech spoczywa w pokoju :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info i jest Mi kurewsko przykro. Brak słów, by opisać stratę tego człowieka, którego niby znamy jedynie wirtualnie. Wyrazy współczucia da rodziny i idę sobie popłakać w kącie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja pierdziu... Smutno mi, nie wiem co napisać. Jurek był super duszą tego forum. Do zobaczenia na rybach po tamtej stronie świata???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, by ktokolwiek, na innych forach gdzie Jurek się udzielał, zapodał choć informację. Uważam że to była osoba warta wspomnienia. :champagne-2010:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wielka strata. :(

Będzie go mi, nam bardzo brakowało.

Ogromnie wiele znaczył dla tego forum.

Brak będzie jego pogody, żartu, licznych wierszyków którymi uprzyjemniał nasze dni tutaj.

Choć zdrowie nie pozwalało mu wędkować ostatnio, to przecież był naszym bratem w hobby.

Jego romantyczna natura i postrzeganie świata, przyrody, wędkarstwa były mi bardzo bliskie.

Spoczywaj w pokoju przyjacielu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem twardym gnojem, ale jednak serce Mi pęka. Siedzę sobie i przeżywam człowieka którego nie znałem, a był Mi jak Przyjaciel. Przegrałeś Jurku! Wielka szkoda. Będę pamiętał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiernie mi przykro ? 

Pragnę przekazać wyrazy współczucia dla najbliższych, ale również dla znajomych Jurka, którzy na tym forum zawiązali pełne szacunku i zrozumienia przyjaźnie. 

Będzie tutaj Ciebie Jurku brakowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...