Skocz do zawartości

W imieniu taty


Jurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Syborg! Jeśli to czytasz, masz u mnie dozgonny szacunek!!!!!!!!!! Inaczej nie mogę:champagne-2010:Kurwa mać. To Forum już nigdy, nie będzie juz takie Same!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć... Jeszcze chwilę temu wysyłałem mu parę rzeczy i rozmawialiśmy co będzie się działo w tym roku na rybach, jak kto będzie łowił...

Jurku będę Cię pamiętał takim jakim byłeś...   Spoczywaj w pokoju.

Rodzinie składam najszczersze kondolencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wszyscy wiedzą, że mieliśmy forum zamknięte, tzw kącik literacki, gdzie tam @Jurek był jednym z liderów.

Mieliśmy pomysł publikacji m. In wierszyków czy też książki dla dzieci...  Żałuję, że nie miałem czasu ani odpowiedniej fantazji aby ten projekt dokończyć wspólnie...

Jesli pozwolicie to przez kilka dni będę wrzucać wierszyki naszego Mistrza. 

 

PŁOTKA

 

Nieostrożna,  płotka mała,

Raz  szczupaka się spytała :

- "Chciałabym tu coś zobaczyć,

czy Pan się mną nie uraczy ?

 

-Ależ skądże! Ależ co  tam !"

Rzecze jej szczupły niecnota.

Tak się długo przyglądała,

On ją... cap ! - ma czego chciała !

Autor : @Jurek

 

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy szczerego współczucia kieruję do rodziny Naszego Pana Jurka.

Są osoby, które znamy od paru chwil, i już wiemy, że są wartymi spotkania. Że po to ten świat się toczy, by spotkać jedną z nich. Że są dobrymi duszami, dobrymi współtowarzyszami zwykłych chwil, mędrcami przeżycia radości i smutków. Samymi w sobie nam  potrzebnymi i dającymi radość otoczeniu. 

Za taką osobą przyszło mi dziś zatęsknić. Za kimś, kogo nie znałam osobiście. Z kim nie zamieniłam twarzą w twarz ani słowa. Ale wymieniłam setki słów, rozmyślań... mądrych i tych głupszych, śmiesznych i niepoważnych.
Już dziś tęsknię i najzwyczajniej w świecie jest mi przykro... i źle. 
Jakkolwiek mogę sobie pozwolić i powiedzieć... To już nie będzie to samo forum, bez Ciebie, Jurku...

Do widzenia. 

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zatkało....
Był bliski memu sercu.
Zawsze będę pamiętał nasze długie telefoniczne rozmowy.
Mimo, że nie mieliśmy okazji się poznać osobiście to świetnie nam się gadało. Jeszcze kilka dni temu wspominałem Jurka jak sprzątałem sprzęt i znalazłem prezent od niego.
Wielki spławik który mi przysłał jako nagrodę w konkursie który sobie na spontanie wymyślił. Będzie mi o Tobie przypominał. Już mi Cię brakuje.

Spoczywaj w pokoju
Rodzinie i przyjaciołom składam wyrazy współczucia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny, przyjaciół i znajomych. Pomimo że nie znałem osobiście lecz tylko z tego forum stal się dla mnie i zapewne dla wielu osób kimś bliskim. Nie da się zapomnieć takiej osoby. Pozostaniesz w naszych sercach i pamięci. Spoczywaj w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie wiadomość spotkała z rana. Jestem w szoku, mega współczucie dla rodziny. To jest nie w porządku, żegnaj Jurku, będziesz z nami tu zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Szoook ? Brak słów 

Jurek, będzie ciebie brak - spoczywaj w spokoju

Dla najbliższych wyrazy współczucia 

Edytowane przez MrProper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...