Skocz do zawartości

Okuma Axeon - skręca żyłkę, dziwnie trekocze.


Bubu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, booohal napisał:

No nieśmiało na jego odzew liczyłem, a On się tylko ze mnie wyśmiewa.

Ot i kolega z forum.

:P

Gdyby tak nie wyszło to nie marudź, ino sie dej  Przy rolce naprawdę nie ma co spieprzyć 

Dla ułatwienia prac ?

Instrukcja jak nie zapomnieć co do czego było ??

 

Poradzę Ci tak,  weź młynek w rękę - pstryknij zdjęcie 

Odkręć śrubkę  - pstryknij zdjęcie 

jak masz obawy pstryknij  jeszcze jedno 

Odkręć drugą śrubkę - pstryknij zdjęcie

itd

Masz udokumentowany każdy etap pracy i będziesz wiedział jak to poskładać, przeglądając zdjęcia w odwrotnej kolejności od pstrykania. W rękach będziesz miał młynek jak by z fabryki wyszedł 

 

* Gdy zostanie jakaś śrubka będzie to oznaczać ze zapomniałeś na pewnym etapie pstryknąć zdjęcie

** Gdy zostanie jakaś śrubka a kołowrotek będzie działał bez zarzutu to znaczy  ze jak zawsze niepotrzebnie tyle złomu w niego wpakowali 

*** Zdjęcia kołowrotka pstrykasz w miejscu ingerencji  A nie kołowrotka by sie nim pochwalić  - o tym nie zapomnij ??

Edytowane przez MrProper
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście się uparli na tę rolkę ;)

Kokietuję. Gdyby o sama rolkę chodziło to nie zakładałbym tematu. Wolałem dać od razu na przesmarowanie całości, zajrzenie do tego wolnego biegu. I takie tam.

Nie będzie wyjścia to rolkę sam przesmaruję.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że za wysyłkę do mnie i spowrotem zapłacisz więcej niż jest warty kołowrotek. Mogę się mylić ale w tydzień też może się to nie udać.

Wybór należy do Ciebie. Ja zrobię Ci to za darmo tylko ta przesyłka ?

Edycja:

Dziwny dźwięk i przesmarowanie to jakaś godzina, jak potrzebujesz na szybko to zajmij się tylko rolką chyba, że aż tak Cię wkurza dźwięk wolngo biegu, że nie możesz wytrzymać.

Później wyślę Ci parę filmików co i jak bo teraz nie mogę.

Edytowane przez NPC
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, booohal napisał:

Aaaa widzisz.

Myślałem, że w Polsce urzędujesz.

Wychodzi nieznajomość współforumowiczów :$

No czasem jestem, muszę od czasu do czasu doglądać włości. A przecież wiadomo, że 'Panskie oko konia tuczy' ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booohal, przepraszam, ale piszę to w dobrej intencji. Czego oczekujesz od kołowrotka za 200 zł? 15 lat temu wydałem 400 zika na rozpierd...jący cały świat kołowrotek. Tak było w reklamach. Odpuściłem mu zacinający się hamulec. Ale od paru dni on sobie nawija w miejscu. W sensie, że szpulka nie ma ruchu posuwisto-zwrotnego. Mam to w d... Tak, to jest Browning. Pójdzie na ścianę frajerów.

Świat jest sprzedajny. Nie powielajmy błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepskie egzemplarze się każdej marce trafiają. Jakiś czas temu kupiłem Aventa-e 5000. jak nią pokręciłem to szczęka mi opadła. Chodzi jak masło, zero jakiegokolwiek szumu. Od razu przypomniał mi się DL 4000, dla porównania. Brak mocy i kiepskie spasowanie było wielkim rozczarowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...