Skocz do zawartości

Guru Aventus Distance Feeder 12'


<º)))><
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zastanawiam się właśnie nad wyczyszczeniem arsenału ze wszystkich kijków i pójść w 10ft orazc12ft i gdyby do tego doszło to nie wiem czy jako trzeci kij brać 13ft czy 14ft.

Takie trzy kije wystarczyłby mi do całkowitego łowienia gdziekolwiek i basta... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Grendziu napisał:

Takie trzy kije wystarczyłby mi do całkowitego łowienia gdziekolwiek i basta... 

E, tam, nie wierzę. Wędkarz jest jak kobieta, która ma zawsze za mało butów, torebek, ciuchów itp. ;):beer1:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote post=80615" timestamp="1569527823" name="
Właśnie mam klina.. czy Prestona Distance Mastera, czy SLRke czy Aventusa 14" Ale chyba prestona wezmę. 
Co do łowienia 12tkami to katuje je niemiłosiernie na pzw - rzuty 60m bez problemu SLR jak i Aventusem.
Przy mocnym bocznym wietrze to jednak SLR lepiej daje radę. Aczkolwiek tym i tym kijem 90m na klip łowiłem przy spokojnych warunkach 
Po co mi 14ft ? Potrzebuję około 110m miotać Do tego Shimano Power Aero 14 000 i będzie cacy zestawik
Może jak już po sezonie będzie to opiszę swoje spostrzeżenia odnośnie koszyczków, zestawów - łowienia na dystansie
A dlaczego po sezonie?
Spisz uwagi , spostrzeżenia i porady jeszcze teraz
Może komuś się przyda. Sezon na odległościowe łowienie właściwie się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nikt nie pisze
Różnica to około 30,48 cm (1 foot)
Jeśli chodzi o samo wędkowanie, to znacznie wygodniej i szybciej wedkuje się 3.9 niż 4.2 To ma duże znaczenie szczególnie na zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, elvis napisał:

I tak nikt nie pisze emoji23.pngemoji12.png
Różnica to około 30,48 cm (1 foot)
Jeśli chodzi o samo wędkowanie, to znacznie wygodniej i szybciej wedkuje się 3.9 niż 4.2 To ma duże znaczenie szczególnie na zawodach.

Długość to czaje... Grubość kijków przelotek pomiędzy... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...