Skocz do zawartości

Namiot 2-3 osobowy z podłogą nieprzemakalny jaki gdzie?


Zola67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam szukać namiotu żeby znów nie tonąć jak na zlocie xD. Chciałbym żeby miał porządną podłogę i tropik najlepiej gdyby wszystko było w zestawie i coś koło 800 zł się zmieścić. Patrzałem już decathlon.pl i inne jak JRC ale opinie Wasze są najcenniejsze. Ktoś coś?

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ngt.sklep.pl/ngt-namiot-karpiowy-fortress-x-ii-hooded-bivvy-p-167.html

Jeżeli chcesz... To są przyzwoite rzeczy w łakomych cenach. Osobiście już nigdy nie pójdę w kierunku budowania bazy, tylko idę w minimum. Mam w kalendarzu dłuższą posiadówę nad Odrą. I... Śmiejta się - zabieram takiego rudego chińczyka, co się go woziło do Jarocina w latach ostatnich. I mam w d... karpiowe łoże, tylko wyciągam materac gumowy, co wali jak dętka od Pelikana.

Mam tylko jeden problem - jak ja się zmieszczę w tym namiocie. A w hulaszczych latach bywało 2 plus 1. Ja byłem ten 1, który spał... :(

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zola67 napisał:

Niestety nie stać mnie :smutny:

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nigdy nie pisz, nigdy nie mów, że Ciebie na coś nie stać. To są tylko rzeczy. A Ty jesteś ten jeden, jedyny. Jesteś więcej wart niż cały kontener tego g... Pyta do przodu i jazda. Drugi się taki nie urodzi jak Ty. I to jest prawdziwa wartość. Ty... :beer1:

PS. Trochę już pożyłem. Kieszonki w trumnie to zbędna atrakcja. Szczególnie dla bohatera ostatniej drogi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wielkiego doświadczenia, ale myślę Bartku że skoro to ma być zakup na dłuższy czas, to przepuszczalność, takie minimum, to 5 000. Zobacz na wypusty Anaconda. Niemiachy z tej firmy wspierają karpiarzy i można w rozsądnej cenie coś znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...