Skocz do zawartości

Susza


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, suwi napisał:

Susza jest wtedy jak się pomiesza i przesadzi z ilością to rano straszna susza 

Fakt. Zbyt wielka ilość płynów grozi suszą. Czyli... płyny wrogiem prawidłowej retencji.

PS. Tydzień temu czułem się jak rosówka w suszy. Ostatkiem sił dotarłem do lodówki.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podobno od Grabowa, aż do ujścia rzeki do Warty nie ma wody... Dzisiaj sprawa ma trafić do prokuratury. Podobno jak zwykle wina człowieka :(

 

ebf658684102.jpg

5febd1028379.jpg

 

Wody Polskie

http://www.grabownadprosna.com.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&menu=1&dzialy=1&artykul=5276&akcja=artykul&fbclid=IwAR2cReuIL3T9v74PMqbpwJ7l4X-TsEh1nenKFQUw8MJk1ZiN9MxW2XT2JwE

 

 

Edytowane przez grych
  • Sad 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię pisać postu pod postem, ale podobno wczoraj zjawiła się jakaś Pani z ochrony środowiska i ona nic złego nie widzi w tym, co tam się dzieje

Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dramat, ciekawe, czy to wina suszy, czy w większości głupoty człowieka, co jedno nie wyklucza drugie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grendziu napisał:

Dramat, ciekawe, czy to wina suszy, czy w większości głupoty człowieka, co jedno nie wyklucza drugie ???

 

Mam nadzieję, że jak to wina człowieka - a tak podobno jest - to w końcu ktoś za to beknie i  to porządnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat przebudowy wypowiedział się rzecznik WP, że to, co widać przed jazem, ta ziemia, to jaz techniczny, bo woda ma być przekierowana. Z tym, że zniszczyli ekosystem na ok. 1-2 kilometrach rzeki i nie mają nic sobie do zarzucenia. Sprawa w prokuraturze, mimo wszystko. Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać :(

04020c330d94.jpg

 

Edytowane przez grych
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, grych napisał:

Na temat przebudowy wypowiedział się rzecznik WP, że to, co widać przed jazem, ta ziemia, to jaz techniczny, bo woda ma być przekierowana. Z tym, że zniszczyli ekosystem na ok. 1-2 kilometrach rzeki i nie mają nic sobie do zarzucenia. Sprawa w prokuraturze, mimo wszystko. Nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać :(

04020c330d94.jpg

 

Nie wiem jak to skomentować, brak słów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...