Skocz do zawartości

Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dobry pokrowiec do wędek to połowa sukcesu w ich chronieniu. Dobór jest niezwykle trudny. Mamy pokrowce sztywne, miękkie, jedno lub wielokomorowe, tuby specjalne, do wędek jedno, dwu lub trzy składowych.

Sam posiadam ostatnio dwa pokrowce sztywne cztero  komorowe MILO - i oprócz wędek mam tam podpórki do wędek jakieś ramiona. Jeden z nich zawsze wkładam do auta, w zależności czy idę na białe ryby czy na spinna. Jak dla mnie ok, no może bym się trochę przyczepił co do szerokości miejsca na kołowrotki, ale generalnie bardzo funkcjonale.

Co Wy byście zaproponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam 3 pokrowce (od zebrało się przez lata ¬¬) Jako główny służy wypust Dragona. 3 komory, lekko usztywniane ścianki, dodatkowa kieszeń na parasol lub podpórki. Niezwykle pojemny i starannie wykonany, mój służy już 3 lata bez jakiś wyraźnych śladów użytkowania. Drugi to pokrowiec Behr. (jak na zdjęciu tylko 2 komory). Jest krótszy od Dragona Posiada po bokach 4 kieszenie + długą na podpórki. Transportuję w nim moje krótkie feederki 330cm. Dużą jego zaletą są właśnie kieszenie. Na upartego można się obyć bez dodatkowej torby. Trzeci to zwykły jednokomorowiec, staruszek, ostał się z poprzednich sezonów. Patrząc na ofertę teraz dostępną, jakbym miał wybierać to zastanawiałbym się poważnie nad pokrowcem typu karpiowego. Wg. mnie świetnie chroni kije nawet uzbrojone. Kołowrotki mają swoje miejsce. Ale jest to jednak spory pokrowiec i musimy tu rozważyć nasze możliwości transportowe. 

pokrowiec.jpg

behr.jpg

karpiowy.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Administrator

Zamówiłem Daiwa Tournament 2+2 Rod Feeder Holdall 196cm, a zasadzie Aga ma mi sprezentować na imieniny i święta ???, więc chyba byłem bardzo grzeczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...