Skocz do zawartości

Łowisko Grębów


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze dodam o ważnej rzeczy:

Haczyk ... październik to koniec sezonu.

Ryby są niesamowicie pokłute, pyski mają już nieźle pocharatane.

Mamy dwie opcje: używamy małych haczyków, jednak musimy liczyć się z możliwością wielu spinek, jednak ilość brań wzrasta!

Większy haczyk, mniej brań, ale także mniej spinek.

Na zawodach ciężko jest długo holować rybę, gdy już myślimy o tym, że następna czeka na zarzucenie wędki.

Spinki pojawiają się czasami w czasie delikatnego holu, ale najczęściej jednak gdy próbujemy przyspieszyć hol, także na to bym także uważał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, PawelL napisał:

Upomniałem się u Marka Cieślaka z Mc Karp, aby nas na listę na fejsie wciągnął, bo pewnie zapomniał.

Ja sms wysłałem, a wcześniej dzwoniłem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
40 minut temu, Grendziu napisał:

Niestety nie dojedziemy, walczyłem jak lew aby kogoś poszukać w zastępstwie, prawie się udało i klops.... ?????

To weź @elvis "po drodze" wtedy pudło macie gwarantowane, no chyba, że Daniel nie będzie mógł.

My jedziemy na niedzielę jakby nie było, mam nadzieję, że nas przez Ciebie z niedzielnej lisy nie usuną :champagne-2010:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kilka słów wyjaśnień, bo wczoraj byłem zabiegany... 

Robert musiał wyjechać do Niemiec, nawet jeśli wróci do piątku będzie nieprzytomny... W jego miejsce urabialem już od dłuższego czasu @Darek Kostrzyński jeszcze wczoraj deabtowaliśmy jak to ugryźć, nie udało się. Wczoraj też zaproponowałem @elvis że Go wezmę po drodze i wróci z Wami, niestety propozycja poszła za późno...

Przykro mi bardzo, mam nadzieję, że następnym razem się uda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...