Skocz do zawartości

Łowisko Grębów


Grendziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno @Grendziu, mi się jednak wydaje, że Ty wymiksowałeś się z tych zawodów, bo nie chcesz mi tego wygranego browara postawić, nie, nie nie zapomniałem :D:P

Jeden nie może, drugi nie chce, a ja się biorę za robienie przyponów i mam nadzieję, że wraz z @elvis i @PawelL trafimy na pogodę i coś połowimy, mam chęć poczuć jeszcze w tym sezonie jakieś fajne ryby na moich wędkach, po tych zawodach już będzie raczej posucha do wiosny :champagne-2010:

20191002_103618.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja tam rozumiem, życie ... .

Coś tam było o Mahomecie i górze, gdzieś, kiedyś było.

To wychodzi na to, że muszę zaplanować wyjazd na zlot w Nienawiszczu coby się spotkać:champagne-2010: 

Edytowane przez PawelL
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grendziu napisał:

Panowie Wy tam macie zdobyć trzy pierwsze miejsca. Tylko to się liczy???

Ty jajcarz, trza było jechać i wygrywać :champagne-2010:

 Ja wiem, że mam średnie szanse na tej wodzie, bo dystansiowe łowienie nie jest moją mocną stroną, jadę tam by poznać tam ludzi, którzy na codzień biorą udział w takich zawodach i zobaczyć jak daleko jestem od takich ludzi z moim wędkowaniem. Dziś zrobiłem 26 przyponów w większości na fluorocarbonie i hakach Guru wielkości 10 i 12, w sobotę zrobię z 30 na tych samych hakach, ale 14 i 16. Mam dziś wolne, więc miałem czas i spakowałem już klamoty. Włożyłem kosz do auta i więcej zajmuje on miejsca, niż myślałem,  tylko tyle, że nie biorę wiadra, tylko torbę i pokrowiec z wędkami, więc jakoś się z chłopakami upchamy :champagne-2010:

20191002_141006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem o moim siedzisku, ale że względu na zapowiadane zimno i ból pleców który mi towarzyszy od dwóch dni zabieram mini fotel Matrixa bez podnóżka. Zabiorę co najwyżej feeder arma.
Jak mnie moja Pani nasmaruje i mi trochę przejdzie ból to i ja uwiąże kilka przyponów.
Podobnie jak Grześ, nie liczę na żadne triumfy, a jadę po naukę, bo jak się uczyć to od najlepszych. Mam tylko nadzieję , że nie będę ostatni i coś uda się złapać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, PawelL napisał:

A ja tam jade powalczyć o miejsce w pietwszej dziesiątce i tyle

To ja Ci będę kibicował, nawet gdzieś poszukam pompony :D

Pierwsza dziesiątka w sektorze, to będzie dobry wynik, a tak naprawdę będę chciał chociaż jedną rybę złowić, żeby nie zblankować. Teraz będzie ciężko o ryby, niż w cieplejszych miesiącach :champagne-2010: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grendziu napisał:

ja zawsze przed jadę po zwycięstwo, inaczej się nie ruszam.

Do niedawna czytałem, że jesteś amatorem i jedziesz po zabawę i doświadczenia, a wszelkie bonusy są na +. Jestem w stanie zrozumieć że często robimy sobie jaja:champagne-2010:. Może trzymaj się własnej wersji i naszych kolegów wesprzyj, a nie dołuj zajebistością w zajebistości?:P Szkoda że wymiękłeś i twego zwycięstwa nie po świętujemy na forum. :$:P @elvis to jest marka sama w sobie pod względem ubioru fundacji. Fajnie jak by inni też coś dorzucili. Powodzeni chłopcy. Będę czekał na relację. :icon_arrow1:Jak to Anka wpadająca okazjonalnie pisze? Wędkarska piątka. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co za Zgred ?

Ja chłopaków tak motywuje :champagne-2010:

@ArekH powiedz tylko słowo i jedziemy ???

Wiadomo, że trzymam kciuki za nich jak najbardziej i bardzo żałuję że mnie tam nie będzie... 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...